Menu główne

Start
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
--------- MDK w Pabianicach --------- ---miejscem odkrywania talentów--- --------- MDK w Pabianicach --------- ---miejscem odkrywania talentów---
----------MDK w Pabianicach---------- ----placówką zrzeszoną w PWSP----- ----------MDK w Pabianicach---------- ----placówką zrzeszoną w PWSP-----
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Aktualności
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Oferta zajęć
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Kadra pedagogiczna
Nasze sukcesy
Harmonogram zajęć
Zajęcia odwołane (1) Zajęcia odwołane (1)
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Współzawodnictwo sportowe szkół
Zawody rejonowe i wojewódzkie
Tabela współzawodnictwa sportowego 2013/2014
Dokumenty do pobrania
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Wydarzenia kulturalne
Wydarzenia sportowe
Konkursy artystyczne
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Galerie zdjęć MDK (picasa) Galerie zdjęć MDK (picasa)
MDK na YOUTUBE MDK na YOUTUBE
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Kontakt
Praca w MDK (0)
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
REKRUTACJA 2014/2015
Rada rodziców
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
----------------- BIP ------------------ ----------------- BIP ------------------
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Wyszukiwarka

Gościmy

Aktualności
Protokół z XII Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego "Kartka Świąteczna-Boże Narodzenie, Nowy Rok" Drukuj
Konkursy artystyczne
10.12.2010.

PROTOKÓŁ

XII OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

„Kartka świąteczna - BOŻE NARODZENIE, NOWY ROK"

Młodzieżowy Dom Kultury

PABIANICE 2010

 

Na konkurs wpłynęło 3600 prace z 316 placówek oświatowych i kulturalnych.

Jury w składzie:

1)      Andrzej Tabor - artysta plastyk

2)      Wanda Ćwiek-Ugarenko - artysta plastyk

przyznało równorzędne nagrody i wyróżnienia w 12 kategoriach wiekowych.

 

Kategoria 4 - 5 lat

Nagrody

  • Zuzia Chmielewska - Pracownia Plastyczna „CREATIO" przy Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku
  • Martyna Halot - Młodzieżowy Dom Kultury „Śródmieście" we Wrocławiu
  • Julia Lewandowska - Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi

Wyróżnienia

  • Marysia Kubiak - Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
  • Alicja Postrożny - Szkoła Podstawowa nr 2 w Przyszowej
  • Maria Kornat - Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku
  • Iga Nazorek - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku
  • Marta Mitura - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku
  • Zofia Woss - Młodzieżowy Dom Kultury w Lęborku
  • Laura Gasper - Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
  • Paulina Stawińska - Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
  • Wiktoria Oleśko - Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
  • Justyna Tust - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Natalia Arendarczyk - Szkoła Podstawowa nr 2 w Przyszowej

 

Kategoria 6 lat

Nagrody

  • Maja Czerniak - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Helena Balcerek - Miejskie Przedszkole nr 41 w Częstochowie
  • Aldona Pogwizd - Szkoła Podstawowa nr 2 w Przyszowej

Wyróżnienia

  • Malwina Slanda - Młodzieżowy Dom Kultury we Wrocławiu - Krzyki
  • Jessica Pakuła - Miejskie Przedszkole nr 41 w Częstochowie
  • Wiktoria Sadowska - Młodzieżowy Dom Kultury w Katowicach
  • Zosia Morawska - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Hania Kaczmarek - Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
  • Agata Bechta - Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Lublinie
  • Anna Czachura - Zespół Szkół im. Stanisława Wyspiańskiego w Mordarce
  • Szymon Wójcik - Pałac Młodzieży w Warszawie
  • Julia Pol - Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku
  • Oliwia Długosz - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Martyna Borowska - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Zuzanna Kowalewska - Pałac Młodzieży w Warszawie
  • Martyna Maras - Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Kaliszu Pomorskim
  • Aleksandra Niewiadomska - Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku
  • Jakub Grądalski - Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach
  • Anna Węgrzyn - Młodzieżowy Dom Kultury w Katowicach

 

Kategoria 7 lat

Nagrody

  • Martynka Wiśniewska - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabiancach
  • Przemek Przybylski - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Filip Filipkowski - Pałac Młodzieży w Warszawie
  • Nadia Berut - Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach
  • Weronika Kalkowska - Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Miedźnej

Wyróżnienia

  • Patrycja Jachimek - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Alicja Olejnik - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Amelia Kubiak - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Ewa Bartoszek - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Robert Andrzejczak - Szkoła Podstawowa w Goleszach Dużych
  • Witek Biegański - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Zuzanna Załęska - Pałac Młodzieży w Warszawie
  • Marta Olczak - Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim
  • Mateusz Jarek - Młodzieżowy Dom Kultury w Katowicach
  • Katarzyna Karwowska - Pałac Młodzieży w Łodzi
  • Inga Świeca - Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
  • Angelika Czerwińska - Pałac Młodzieży w Warszawie
  • Katarzyna Młynarska - Pałac Młodzieży w Katowicach
  • Magdalena Doleśniak - Ognisko Pracy Pozaszkolnej nr 4 w Warszawie

 

Kategoria 8 lat

Nagrody

  • Aleksandra Muszyńska - Świetlica przy Szkole Podstawowej nr 3 w Pabianicach
  • Miłosz Bedryło - Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach
  • Marcelina Marczuk - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Joanna Frątczak - Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
  • Kornelia Dołęga - Żaczek - Pałac Młodzieży w Łodzi
  • Zuzanna Bedyniak - Pracownia Działań Twórczych w Łodzi
  • Gabrysia Gęborys - Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie

Wyróżnienia

  • Staś Janeczko - Pałac Młodzieży w Katowicach
  • Dominik Boniecki - Szkoła Podstawowa w Teresinie
  • Błażej Konopko - Trzebiatowski Ośrodek Kultury
  • Piotr Nguyen Kim - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 w Warszawie
  • Emilka Pękacka - Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
  • Olga Jurczak - Szkoła Podstawowa w Słomkowie Mokrym
  • Martyna Barańska - Pierwsza Społeczna Szkoła Podstawowa w Chełmie
  • Julia Pietrzykowska - Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
  • Ewelina Tula - Pałac Młodzieży w Warszawie
  • Gabriela Sawicka - Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach
  • Izabela Likońska - Szkoła Podstawowa w Słomkowie Mokrym
  • Wiktoria Wojsa - Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach
  • Weronika Książczyk - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Bartek Przychodzki - Zespół Szkół w Białce
  • Ada Stankiewicz - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Julia Andrzejewska - Świetlica przy Szkole Podstawowej nr 3 w Pabianicach
  • Patryk Stachowski - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Nikola Kochan - Młodzieżowy Dom Kultury „Śródmieście" we Wrocławiu
  • Alicja Czyż - Szkoła Podstawowa nr 4 w Zamościu
  • Aleksandra Muszyńska - Świetlica przy Szkole Podstawowej nr 3 w Pabianicach
  • Krzyś Wiącek - Dzielnicowy Dom Kultury SM „Czechów" w Lublinie
  • Nikola Kowalczyk - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach

 

Kategoria 9 lat

Nagrody

  • Martyna Lizak - Świetlica przy Szkole Podstawowej nr 3 w Pabianicach
  • Ksawery Haberek - Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach
  • Ola Ludwicka - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Hubert Klassa - Szkoła Podstawowa nr 3 w Lęborku

Wyróżnienia

  • Oskar Boczar - Młodzieżowy Dom Kultury w Katowicach
  • Milena Swędrak - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Hania Lubiszewska - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Jakub Sobczak - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Marianka Zych - Świetlica przy Szkole Podstawowej nr 3 w Tarnobrzegu
  • Aleksandra Salamon - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 w Bochni
  • Szymon Kucharczyk - Pałac Młodzieży w Katowicach
  • Milena Musiał - Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach
  • Jakub Kosz - Szkoła Podstawowa nr 5 w Chełmie
  • Milena Pierzchała - Szkoła Podstawowa nr 11 w Rybniku
  • Justyna Wasak - Pałac Młodzieży w Nowym Sączu
  • Daria Tokarczyk - Świetlica przy Szkole Podstawowej nr 3 w Pabianicach
  • Paweł Oszczypko - Młodzieżowy Dom Kultury w Kluczborku

Kategoria 10 lat

Nagrody

  • Julia Jóźwiak - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Maja Chmielecka - Szkoła Podstawowa w Szydłowie
  • Aleksandra Bilińska - Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi

Wyróżnienia

  • Julia Piotrowska - Szkoła Podstawowa w Pawlikowicach
  • Weronika Pacyniak - Szkoła Podstawowa nr 1 w Konstantynowie Łódzkim
  • Magdalena Chocianowska - Pałac Młodzieży w Łodzi
  • Weronika Adamus - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Zuzia Kania - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Karol Wiechno - Katolicka Szkoła Podstawowa SPSK w Łodzi
  • Weronika Farmus - Pałac Młodzieży w Warszawie
  • Katarzyna Błoch - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach

 

Kategoria 11 lat

Nagrody

  • Mateusz Chodorowski - Szkoła Podstawowa w Izabelowie
  • Olga Łakomy - Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym
  • Ewa Szpindor - Szkoła Podstawowa w Lubyczy Królewskiej

Wyróżnienia

  • Ola Kisiel - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Paulina Soroka - Stowarzyszenie - Drukarnia Wyobraźni w Zamościu
  • Dominik Podolski - Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach
  • Maciej Kozak - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Przemek Zawitkowski - Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku
  • Anna Kuzber - Szkoła Podstawowa nr 43 w Zabrzu
  • Jakub Jamro - Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach
  • Paulina Woźniczka - Szkoła Podstawowa w Woźnikach
  • Alicja Romaniszyn - Szkoła Podstawowa nr 3 im. mjr. Henryka Dobrzańskiego „Hubala" w Hrubieszowie
  • Paulina Soroka - Stowarzyszenie „Drukarnia wyobraźni" w Zamościu
  • Zuzanna Grzesik - Zespół Szkół w Pogwizdowie Nowym
  • Marcelina Kurowska - Prywatna Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Brzechwy w Warszawie
  • Justyna Cieślicka - Szkoła Podstawowa w Przyszowej
  • Natalia Błońska - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Kamil Kuhnholz - Młodzieżowy Dom Kultury w Katowicach
  • Kazimierz Brach - Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach
  • Katarzyna Gębarowska - Szkoła Podstawowa w Lubyczy Królewskiej
  • Grzegorz Mazurkiewicz - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Katarzyna Wiśniewska - Młodzieżowy Dom Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku

 

Kategoria 12 lat

Nagrody

  • Julia Pawłowska - Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
  • Milena Serafin - Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Lutomiersku
  • Antonia Gamdzyk - Pałac Młodzieży w Warszawie
  • Michalina Sadowska - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach

Wyróżnienia

  • Wiktoria Rola - Młodzieżowy Dom Kultury „Fabryczna" we Wrocławiu
  • Anna Belica - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Olga Szeląg - Pałac Młodzieży w Warszawie
  • Kuba Rzeźnik - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Gabriela Jamro - Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach
  • Paulina Jany - Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 z oddziałami integracyjnymi w Kluczborku
  • Marta Świderska - Szkoła Podstawowa nr 9 w Pabianicach
  • Weronika Kołodziej - Szkoła Podstawowa nr 5 w Konstantynowie Łódzkim

 

Kategoria 13 lat

Nagrody

  • Maciej Pająk - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach

Wyróżnienia

  • Agata Łaut - Zespół Szkół im. Adama Mickiewicza w Bielsku Podlaskim
  • Weronika Muszyńska - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Martyna Ziółkowska - Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim
  • Natalia Patla - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Kornelia Wyjadłowska - Młodzieżowy Dom Kultury im. St. Wyspiańskiego w Kluczborku
  • Justyna Ziemak - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach

 

Kategoria 14 lat

Nagrody

  • Basia Lubiszewska - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Ewelina Bujak - Gimnazjum nr 3 w Pabianicach
  • Zuzia Nowicka - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach

Wyróżnienia

  • Edyta Kozak - Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach
  • Kamila Micota - Gimnazjum w Ksawerowie
  • Aleksandra Łysiak - Stowarzyszenie „Drukarnia wyobraźni" w Zamościu
  • Roksana Nidecka - Pałac Młodzieży w Warszawie
  • Olga Tadrzak - Pałac Młodzieży w Warszawie

 

Kategoria 15 lat

Nagrody

  • Anna Świerczyńska - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Rafał Tomczak - Publiczne Gimnazjum SPSK im. św. Józefa w Częstochowie
  • Justyna Pilarska - Młodzieżowy Dom Kultury im. St. Wyspiańskiego w Kluczborku

Wyróżnienia

  • Maria Zając - Gimnazjum Fundacji Oświatowej „Nasza Szkoła" w Łodzi
  • Paula Kopczacka - Gimnazjum w Lubyczy Królewskiej
  • Adriana Gładysz - Stowarzyszenie „Drukarnia wyobraźni" w Zamościu
  • Karolina Patla - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Klaudia Celińska-Jakubowicz - Gminny Ośrodek Kultury-Biblioteka w Krynce

 

Kategoria powyżej 16 lat

Nagrody

  • Ewelina Nowak - Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach
  • Magda Stęchły - Pracownia Plastyczna „Creatio" przy Młodzieżowym Domu Kultury w Rybniku
  • Karolina Nowacka - SOSW im. św. Franciszka z Asyżu w Kęble

Wyróżnienia

  • Grzegorz Włodarczyk - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Agnieszka Kowalczyk - Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
  • Kamila Karp - Młodzieżowy Dom Kultury w Gorlicach


 

Uroczystość wręczenia nagród i otwarcie wystawy odbędzie się

17 grudnia 2010r. o godz. 18:00

w Sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury. 

Prosimy o potwierdzenie przybycia na uroczystość.

 


Zmieniony ( 15.12.2010. )
 
Zobacz też…
«« start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nast. » koniec »»

Pozycje :: 526 - 546 z 805