Menu główne

Start
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
--------- MDK w Pabianicach --------- ---miejscem odkrywania talentów--- --------- MDK w Pabianicach --------- ---miejscem odkrywania talentów---
----------MDK w Pabianicach---------- ----placówką zrzeszoną w PWSP----- ----------MDK w Pabianicach---------- ----placówką zrzeszoną w PWSP-----
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Aktualności
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Oferta zajęć
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Kadra pedagogiczna
Nasze sukcesy
Harmonogram zajęć
Zajęcia odwołane (1) Zajęcia odwołane (1)
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Współzawodnictwo sportowe szkół
Zawody rejonowe i wojewódzkie
Tabela współzawodnictwa sportowego 2013/2014
Dokumenty do pobrania
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Wydarzenia kulturalne
Wydarzenia sportowe
Konkursy artystyczne
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Galerie zdjęć MDK (picasa) Galerie zdjęć MDK (picasa)
MDK na YOUTUBE MDK na YOUTUBE
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
Kontakt
Praca w MDK (0)
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
REKRUTACJA 2014/2015
Rada rodziców
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
----------------- BIP ------------------ ----------------- BIP ------------------
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

Wyszukiwarka

Gościmy

Aktualności
Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych gimnazjów Drukuj
Gimnazjada
27.09.2010.

Sprawozdanie

z Mistrzostw Powiatu

w sztafetowych biegach przełajowych

gimnazjów

 

 

W zawodach, które odbyły się 22.09.2010r. brały udział następujące szkoły: Gimnazjum nr 1
w Pabianicach, Gimnazjum nr 2 w Pabianicach, Gimnazjum nr 3 w Pabianicach, Gimnazjum nr 1
w Konstantynowie Łódzkim, Gimnazjum w Dobroniu, Gimnazjum w Dłutowie, Gimnazjum w Piątkowisku.

 

Klasyfikacja końcowa

Dziewczęta

Chłopcy

I m.

Gimnazjum nr 1 w Konstantynowie Łódzkim

I m.

Gimnazjum nr 1 w Konstantynowie Łódzkim

II m.

Gimnazjum nr 3 w Pabianicach

II m.

Gimnazjum nr 1 w Pabianicach

III m.

Gimnazjum w Dobroniu

III m.

Gimnazjum w Piątkowisku

IV m.

Gimnazjum nr 1 w Pabianicach

IV m.

Gimnazjum nr 2 w Pabianicach

V m.

Gimnazjum w Piątkowisku

V m.

Gimnazjum w Dobroniu

VI m.

Gimnazjum nr 2 w Pabianicach

VI m.

Gimnazjum nr 3 w Pabianicach

VII m.

Gimnazjum w Dłutowie

VII m.

Gimnazjum w Dłutowie

 

Zwycięskie sztafety
Dziewczęta - Gimnazjum nr 1 w Konstantynowie Ł
Chłopcy - Gimnazjum nr 1 w Konstantynowie Ł
1.       Gabrysia Bakies

2.       Michalina Zbrojewska

3.       Karolina Socha

4.       Żaneta Marciniak

5.       Martyna Jasiak

6.       Julia Cyrulska

7.       Marta Gruszczyńska

8.       Kasia Żuber

9.       Ania Nita

10.    Paulina Stępień

1.       Damian Świerczewski

2.       Piotr Mizerski

3.       Jakub Pitala

4.       Bartosz Borsiak

5.       Dawid Stępień

6.       Michał Cieślicki

7.       Michał Marula

8.       Jakub Banaś

9.       Przemysław Mizerski

10.    Jakub Tosik

 

 

            Do zawodów rejonowych awansowały: dziewczęta - Gimnazjum nr 1 w Konstantynowie Łódzkim
i Gimnazjum nr 3 w Pabianicach, chłopcy - Gimnazjum nr 1 w Konstantynowie Łódzkim i Gimnazjum nr 1 w Pabianicach.

Zmieniony ( 28.09.2010. )
 
«« start « poprz. 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 nast. » koniec »»

Pozycje :: 526 - 546 z 772