Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

Harmonogram zajęć 2018/2019

stan na 13.09.2018

  Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Gimnastyka korekcyjna

Aleksandra Szczepaniak

16:00-16:45 gr. młodsza

17:00-17:45 gr. starsza

 

16:00-16:45 gr. młodsza

17:00-17:45 gr. starsza

   

Taniec HipHop GANESZ

Beata Stasiak

17:00-18:30 Kabum

18:30-20:15 Crest/Frisky

16:00-17:30 Bitsy

17:30-19:00 Wataha

19:00-20:30 F2

16:00-16:45 gr. 8-9 lat

17:00-18:30 Kabum

18:30-20:15 Crest/Frisky

16:00-17:00 Bitsy

17:30-19:00 Wataha

19:00-20:30 F2

 

Taniec nowoczesny

DOBRY SQUAD

Monika Czaplicka

 

15:00-16:15 DS Fresh

16:15-17:15 DS Zioms

17:15-19:00 DS Sztos

19:00-20:30 DS Raz

 

15:30-17:00 DS Zioms

17:00-18:45 DS Sztos

18:45-20:00 DS Raz

 

Język angielski

Elżbieta Raczyńska

 

15:00-16:00 kl. VIII A

16:00-16:55 kl. VIII B

17:05-18:10 kl. III gim.

18:15-19:25 LO

   

15:00-15:55 kl. VIII A

16:00-16:55 kl. VIII B

17:05-18:10 kl. III gim.

18:15-19:25 LO

Język angielski

Izabela

Jaracz

15:00-15:55 kl. IVa

16:00-17:00 kl. IVb

17:05-18:00 kl. Va

 

15:00-15:55 kl. II

16:00-16:55 kl. IVb

17:00-18:00 kl. Vb

18:05-19:05 kl. VI

15:00-15:55 kl. IVa

16:00-16:55 kl. Vb

17:00-18:00 kl. VI

18:05-19:05 kl. Va

 

Zajęcia wokalne

Magdalena Filipiak

15:45-17:00 10-12 lat gr. średniozaawansowana I

17:05-18:20 10-12 lat gr. średniozaawansowana II

18:25-19:40 gr. pow. 14 lat

15:00-15:30 grupa wymienna

15:30-16:15 7-8 lat początkująca

16:20-17:20 8-9 lat gr. średniozaawansowana

15:20-16:35 12-14 lat gr. zaawansowana I

16:40-17:55 12-14 lat gr. średniozaawansowana II

18:00-19:15 gr. LO i studenci

15:00-15:30 grupa wymienna

15:30-16:45 10-12 lat gr. zaawansowana III

16:50-17:35 6-7 lat poczatkująca

17:40-18:10 grupa wymienna

 

Zajęcia muzyczne

Krzysztof Straburzyński

15:10-15:55 sala 10

15:55-16:40 sala 10

16:50-17:35 sala 10

17:35-18:20 sala 10

15:25-16:10 studio

16:10-16:55 studio

17:05-17:50 studio

17:50-18:35 studio

18:45-19:30 studio

19:30-20:15 studio

15:00-15:45 sala 10

15:45-16:30 sala 10

16:40-17:25 sala 10

15:10-15:55 sala 10

15:55-16:40 sala 10

16:50-17:35 studio

17:35-18:20 studio

18:30-19:15 studio

19:15-20:00 studio

 

Zajęcia umuzykalniające

i

keyboard

Małgorzata Skibińska

15:15-15:45 rytmika (4 lata)

15:50-16:35 rytmika (5 lat)

16:40-17:25 rytmika (6,7 lat)

17:30-18:30 zajęcia taneczno-wokalne (8 lat)

 

14:15-15:00 keyboard

15:00-15:45 keyboard

15:45-16:30 keyboard

16:30-17:15 keyboard

17:15-18:00 keyboard

18:00-18:45 keyboard

18:45-19.30 keyboard

15:15-15:45 rytmika (4 lata)

15:50-16:35 rytmika (5 lat)

16:40-17:25 rytmika (6,7 lat)

17:30-18:30 zajęcia taneczno-wokalne (8 lat)

 

Plastyka

Jacek Kowalski

15:30-17:00 gr. młodsza

17:10-19:00 gr. starsza

 

15:30-17:00 gr. młodsza

17:10-19:00 gr. starsza

   

Plastyka

Ludmiła

Morawska-Baykowska

15:00-16:00 (5-6 lat) zabawy ze sztuką

16:00-17:30 (6-7 lat) techniki plastyczne gr. I

17:35-19:35 (10-11 lat) rysunek, malarstwo, rzeźba gr. I

15:00-16:30 (8-9 lat) podstawy plastyki gr. I

16:35-18:05 (8-9 lat) podstawy plastyki gr. II

15:00-17:30 (12 lat i więcej) rysunek, malarstwo, grafika

 

15:00 – 16:30 (6-7 lat) techniki plastyczne gr. II

16:35 – 18:35 (10 – 11 lat) rysunek, malarstwo, rzeźba gr. II

Zajęcia teatralne

Małgorzata Śmiałkowska

15:00-16:15 (11-12 lat) gr. III

16:15-17:15 (7-8 lat) gr. I

17:30-18:45 (9-10 lat) gr. II

   

15:00-16:00 (9-10 lat) gr. II

16:00-17:15 (7-8 lat) gr. I

17:30-18:30 (11-12 lat) gr. III

 

Świetlica, warsztaty twórczości

Anna Ucińska

13:00-19:30 13:00-19:30 13:00-19:30 13:00-19:30