Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

UWAGA!!!
Ze względu na dużą liczbę uczestników konkurs rozpoczyna się
o godz. 11:00.

Każdy uczestnik/zespół prezentuje
jedną wybraną przez siebie piosenkę.

Piosenki wykonywane mogą być z podkładem na płycie CD w formacie CD-audio.

Podkład w formacie .mp3 można także przesłać wcześniej (do 20.04 włącznie) na adres
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. podając w mailu imię i nazwisko uczestnika/nazwę zespołu i tytuł utworu.
Wtedy na koncercie będzie odtworzony z laptopa.

Zachęcamy do przesłania podkładu.

Kolejność prezentacji:

Kategoria 6-10 lat
1. Lena Klembalska – Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
2. Zuzanna Kowalczyk – Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
3. Lena Okrojek – Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
4. Martyna Sujka – Dom Kultury „Relax” w Łodzi
5. Paweł Szymański – Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim
6. Lena Wasilewska – Powiatowe Centrum Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli
7. Adam Bulski – Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach Studio „Sami”
8. Marysia Chwastek – Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach Studio „Sami”
9. Joanna Gajos – Centrum Kultury i Sportu w Miechowie
10. Nikola Jarosz – Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
11. Maja Kałęka – Suwalskie Studio Piosenki „Beciaki”
12. Gabriela Łukasik – Zespół Szkolno - Przedszkolny w Łukowie
13. Oliwia Miś – Zespół Szkół Gimnazjum i Szkoły i Podstawowej w Lisiej Górze
14. Helena Popiel – Ostrów Wielkopolski
15. Marta Popiel – Ostrów Wielkopolski
16. Zuzanna Wantuch – Siemianowickie Centrum Kultury
17. Zespół „Sonatka” – Szkoła Podstawowa nr 3 w Kole
18. Duet Lena Wasilewska i Patrycja Przybysz – Powiatowe Centrum Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli

Katetgoria 11-15 lat
1. Kwartet wokalny „What's Up” - Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
2. Zespół „Fantazja” - Studio Piosenki i Tańca Fart w Bielawie
3. Sandra Aleksanderek – Ognisko Muzyczne w Rząśni
4. Zuzanna Bera – Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
5. Nina Błaszczyk – Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie
6. Julia Bojur – Miejsko-Gminny Dom Kultury w Działoszynie
7. Izabela Drogosz – Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach Studio „Sami”
8. Julia Fajdek – Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Raszkowie
9. Weronika Gabryś – Ostrowskie Centrum Kultury
10. Mateusz Gędek – Młodzieżowy Dom Kultury w Kluczborku
11. Zuzanna Gołąb – Teresin
12. Natalia Kawszyn – Płock
13. Anastazja Klimiuk – Łukowski Ośrodek Kultury
14. Agnieszka Kochanek – Chorzowskie Centrum Kultury
15. Oliwia Kopiec – PSP nr 7 w Radomsku
16. Adrianna Kordowska – Gdańsk
17. Urszula Kowalska –
18. Amelia Lubecka – Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
19. Patrycja Makowska – Dzielnicowy Ośrodek Kultury w Niewiadowie
20. Julia Michalik – Dom Kultury „Relax” w Łodzi
21. Emilia Nowak – Leszno
22. Julia Palmowska – Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
23. Aleksandra Płatek – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu
24. Julia Stolarczyk – Łukowski Ośrodek Kultury
25. Natalia Skwarek – Studio Piosenki i Tańca Fart w Bielawie
26. Ula Szumska – Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
27. Hania Sztachańska –
28. Julia Walaszczyk – Studio Wokalne w Radomsku
29. Julia Wasilewska – Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie
30. Zuzanna Winer – Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
31. Julia Zadworna – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu
32. Martyna Zygadło – Młodzieżowy Dom Kultury w Częstochowie

Kategoria powyżej 16 lat
1. Karolina Adamczyk – Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim
2. Dominika Hamera – Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej
3. Nikola Heromińska – Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
4. Paulina Jarząb – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej
5. Daria Kierońska – Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
6. Karolina Kula –
7. Agata Malicka – Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
8. Natalia Osińska – Poddębicki Dom Kultury i Sportu
9. Natalia Pabiś – Młodzieżowy Dom Kultury w Kłobucku
10. Maja Polka – Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim
11. Zuzanna Rosa – Szkoła Muzyczna I st. w Świątnikach Górnych
12. Aleksandra Rój – Młodzieżowy Ośrodek Pracy Twórczej w Dąbrowie Górniczej
13. Sandra Stochimiałek – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej
14. Zofia Sydor – Państwowa Szkoła Muzyczna II st. w Krakowie
15. Klaudia Szewczyk – Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim
16. Hanna Szurgot – Miejski Dom Kultury w Kole
17. Natalia Warzyńska – Dom Kultury w Małogoszczu
18. Aleksandra Wiśniewska – Łódź
19. Julia Zygan – Studio Muzyki Rozrywkowej i Jazzu J'Sound w Lublinie