Regulamin:

W konkursie mogą wziąć udział dzieci i młodzież w każdym wieku.

Konkurs przebiega w trzech etapach:

Etap I – Eliminacje wstępne
W eliminacjach konkursu, które odbędą się 29 stycznia 2018 o godz. 10:00 uczestnicy prezentują dwie dowolne piosenki a cappella (bez podkładu muzycznego). Spośród wszystkich uczestników jury wybierze 10-12 finalistów. Pozostali uczestnicy mogą wziąć udział w warsztatach wokalnych i koncercie finałowym jako śpiewający w zespołach towarzyszących solistom.

Etap II – Warsztaty wokalne
Wszyscy uczestnicy konkursu wezmą udział w warsztatach prowadzonych przez p. Magdalenę Filipiak w dniach 30.01, 31.01 oraz 1.02 o godz. 9:30.

Etap III – Finał
Koncert finałowy poprzedzony próbą generalną odbędzie się 2 lutego 2018 o godz. 17:00 w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury. Jury konkursu przyzna tytuł IDOLKA, nagrody oraz wyróżnienia. Organizator imprezy zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji powyższego regulaminu.

Poprzez uczestnictwo w konkursie uczestnik i jego opiekun (w przypadku osób niepełnoletnich) wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez organizatora na potrzeby konkursu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. nr 133 poz. 833) oraz wykorzystanie wizerunku w celach związanych z konkursem.

Szczegółowych informacji na temat konkursu udziela sekretariat MDK tel. 42 215 20 93.

idolek 2018 plakat web