Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

UWAGA!!!
Ze względu na dużą liczbę uczestników
konkurs rozpoczyna się o godz. 10:00.

Każdy uczestnik/zespół prezentuje
jedną wybraną przez siebie piosenkę.

Podkład w formacie .mp3 należy przesłać do 25.04.2018
na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
podając w mailu imię i nazwisko uczestnika/nazwę zespołu i tytuł utworu.
 
Kolejność prezentacji:
Kategoria 6-10 lat
1. Zespół „Duet.pl” – Powiatowe Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli
2. Zuzanna Kowalczyk – Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
3. Tobiasz Jeż – Centrum Edukacji Kultury i Sportu w Skierniewicach
4. Anna Szataniak – Bałucki Ośrodek Kultury w Łodzi, Centrum Kultury „Lutnia”
5. Lena Wasilewska – Powiatowe Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli
6. Hania Włodarczyk – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu
7. Maria Michałowska-Rzeźnik – Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim
8. Helena Popiel – Stowarzyszenie „Tryton” przy PSM w Kaliszu
9. Antoni Marzec – Młodzieżowy Dom Kultury w Kutnie
10. Gabriela Zalewska – „Trele Morele” w Warszawie
11. Zofia Świder – Młodzieżowy Dom Kultury w Żyrardowie
12. Zofia Anioł – Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
13. Michalina Cedro – Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
14. Maria Chwastek – Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach, Studio Piosenki „Sami
15. Emilia Franica – Studio Muzyki Piosenki i Teatru „Ars” w Pietraszynie
16. Natalia Gazda – Studio Muzyki Rozrywkowej „eMka” w Nowej Dębie
17. Sandra Grabowska – Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
18. Amelia Mila – Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach, Studio Piosenki „Blue Song”
19. Paweł Madzia – Studio Piosenki I.M. Music
20. Hanna Małolepsza – Przedszkole Samorządowe w Bisztynku
21. Marcelina Obara – Studio Muzyki Rozrywkowej „eMka” w Nowej Dębie
22. Pola Solarczyk – Młodzieżowy Dom Kultury „Dom Harcerza” w Krakowie
23. Emilia Szcześniak – Łukowski Ośrodek Kultury
 
Kategoria 11-15 lat
1. Zespół „A Vista” – Powiatowe Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli
2. Aleksandra Bielewicz – Dom Kultury Komorowice w Bielsku-Białej
3. Paula Biskup – Szkoła Podstawowa nr 1 w Turku
4. Anna Błaszczak – Młodzieżowy Dom Kultury w Krasnymstawie
5. Adam Bulski – Studio Piosenki „Sami” w Kielcach
6. Aleksandra Gąska – Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
7. Wiktoria Gnot – Gminny Ośrodek Kultury w Mogilanach
8. Zuzanna Gołąb – Teresin
9. Dagmara Gromniak – Szkoła Podstawowa w Tarnowie
10. Olga Jagieło – Siedlce
11. Natalia Kałuzińska – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu
12. Natalia Kawszyn – Szkoła Podstawowa w Płocku
13. Magdalena Krysiak – Niepubliczne Ognisko Artystyczne „Akademia Talentów” w Lublinie
14. Nina Kotarba – Młodów
15. Ewelina Kozub – Studio Muzyki, Piosenki i teatru „Ars” w Pietraszynie
16. Amelia Lubecka – Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
17. Iga Luty – Miejsko Gminny Ośrodek Kultury w Raszkowie
18. Klaudia Łacka – Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych „Przystań” w Ulanowie
19. Sara Majchrzak – Klub „Na piętrze” Spółdzielni Mieszkaniowej „Przylesie” w Lesznie
20. Natalia Medyńska – Poddębicki Dom Kultury i Sportu
21. Wiktoria Muszyńska – Fundacja Centrum Sztuki „Integracja”
22. Weronika Nowacka – Miejski Dom Kultury w Zduńskiej Woli
23. Julia Palmowska – Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
24. Róża Paszkiewicz – Gminny Dom Kultury z Biblioteką w Ksawerowie
25. Aleksandra Płatek – Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu
26. Maria Przybylska – Centrum Zajęć Pozaszkolnych nr 1 w Łodzi
27. Jagoda Rataj – Społeczne Towarzystwo Edukacyjne w Katowicach
28. Amelia Sobczyk – Szkoła Podstawowa nr 1 w Turku
29. Maria Stasiak – Sochaczew
30. Paweł Szymański – Szkoła Podstawowa nr 1 w Aleksandrowie Łódzkim
31. Nadia Trąbczyńska – Szkoła Podstawowa nr 46 w Częstochowie
32. Zuzanna Winer – Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach
33. Martyna Zygadło – Miejski Dom Kultury w Częstochowie
 
Kategoria powyżej 16 lat
1. Zespół „What’s up” – Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
2. Karolina Adamczyk – Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim
3. Roksana Bąk – Powiatowe Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli
4. Wiktoria Bień – Młodzieżowy Dom Kultury w Ozorkowie
5. Emilia Chlewicka – Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
6. Izabela Drogosz – Młodzieżowy Dom Kultury w Kielcach
7. Agata Jasiak – Centrum Twórczości „Lutnia” w Łodzi
8. Katarzyna Jędraszek – Małęczyn
9. Agata Juszczak – Powiatowe Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Zduńskiej Woli
10. Patrycja Kotarba – Technikum nr 6 w Nowym Sączu
11. Krzysztof Miętkiewicz – Szkoła Wokalno-Aktorska „Fama” w Koninie
12. Weronika Migda – Zespół Szkół w Sochaczewie
13. Kamil Ostrowski – Centrum Twórczości „Lutnia” w Łodzi
14. Zuzanna Rosa – Szkoła Muzyczna II st. w Krakowie
15. Natalia Rozwandowicz – Centrum Twórczości „Lutnia” w Łodzi
16. Natalia Ryś – SCK w Sędziszowie, Studio Piosenki Katarzyny Kornaś
17. Karolina Stankiewicz – Łódź
18. Klaudia Stańczyk – Dom Kultury w Małogoszczy
19. Magdalena Stefanowska – Akademia Muzyczna w Łodzi
20. Sandra Stochmiałek – Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Białej
21. Klaudia Szewczyk – Młodzieżowy Dom Kultury w Aleksandrowie Łódzkim
22. Zofia Sydor - Kraków
23. Julia Walaszczyk – Studio Wokalne w Gidlach
24. Aleksandra Wygocka – Kutno