Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

GIMNAZJADA

Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu

w lidze lekkoatletycznej dziewcząt

W zawodach, które odbyły się 21 maja 2015r. na stadionie MOSiR-u brały udział następujące szkoły: Gimnazjum nr 2, 3 w Pabianicach, Gimnazjum w Piątkowisku, Gimnazjum w Ksawerowie, Gimnazjum w Dobroniu, Gimnazjum im. św. Wincentego a’Paulo w Pabianicach.

 
Klasyfikacja drużynowa
I m. Gimnazjum w Dobroniu 1072 pkt.
II m. Gimnazjum w Piątkowisku 896 pkt.
III m. Gimnazjum nr 3 w Pabianicach 821 pkt.
IV m. Gimnazjum w Ksawerowie 561 pkt.
V m. Gimnazjum nr 2 w Pabianicach 514 pkt.
VI m. Gimnazjum im. św. Wincentego a’Paulo w Pabianicach 360 pkt.
Wyniki indywidualne
100 m.
I m. Ewelina Koziara (Gim. w Piątkowisku) 13,66 sek.
II m. Joanna Begert (Gim. w Ksawerowie) 14,01 sek.
III m. Weronika Lesiak (Gim. im. św. Wincentego a’Paulo) 14,54 sek.
 
300 m.
I m. Karina Wójcik (Gim. w Piątkowisku) 51,06 sek.
II m. Justyna Szczepanik (Gim. w Dobroniu) 51,15 sek.
III m. Maja Bączyk (Gim. w Dobroniu) 52,34 sek.
     
600 m.
I m. Kinga Królik (Gim. w Dobroniu) 1.41,07
II m. Karolina Karpińska (Gim. w Piątkowisku) 1.52,96
III m. Weronika Dolewa (Gim. w Dobroniu) 1.56,18
     
skok w dal
I m. Katarzyna Dychto (Gim. w Dobroniu) 4,30 m.
II m. Agata Matuszczak (Gim. w Piątkowisku) 4,05 m.
III m. Patrycja Sobczak (Gim. nr 2 w Pabianicach) 3,75 m.
III m. Karolina Pałka (Gim. w Piątkowisku) 3,75 m.
     
pchnięcie kulą (3 kg)
I m. Natalia Małek (Gim. w Dobroniu) 9,00 m.
II m. Anna Krzysztofik (Gim. w Dobroniu) 8,52 m.
II m. Weronika Luterek (Gim. nr 2 w Pabianicach) 8,13 m.
 
sztafeta 4x100
I m. Gimnazjum w Piątkowisku 58,91
II m. Gimnazjum w Dobroniu 59,11
III m. Gimnazjum nr 3 w Pabianicach 1.01,41
       

Drużyna Gimnazjum z Dobronia pod opieką p. Jerzego Antoniaka, p. Piotra Perki startowała w składzie: Anna Krzysztofik, Natalia Małek, Gaja Włodarczyk, Maja Bączyk, Julia Kruk, Kinga Królik, Natalia Wójt, Samanta Sobieraj, Wiktoria Kubicka, Katarzyna Dychto, Justyna Szczepanik, Martyna Dolewa, Weronika Dolewa, Martyna Kopias, Patrycja Kardas.

Do zawodów rejonowych awansowały: Gimnazjum w Dobroniu oraz Gimnazjum w Piątkowisku.