Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu
w drużynowych zawodach w pływaniu chłopców
 
    W zawodach, które odbyły się 27 lutego 2018r. na pływalni w Konstantynowie Łódzkim udział wzięli uczniowie z następujących szkół: Szkoła Podstawowa nr 1 w Konstantynowie Łódzkim, Szkoła Podstawowa nr 16 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa nr 5 w Konstantynowie Łódzkim.
Zespoły pływały na dystansie 6x25 m.
 

Kolejność wyścigów indywidualnych

styl motylkowy

I m.

Dawid Romanowski

SP nr 1 w Konstantynowie Łódzkim

II m.

Mateusz Cąbrzyński

SP nr 5 w Konstantynowie Łódzkim

III m.

Stanisław Frankowski

SP nr 16 w Pabianicach

IV m.

Kacper Lewandowski

SP nr 5 w Konstantynowie Łódzkim

V m.

Wiktor Bajer

SP nr 16 w Pabianicach

     

styl grzbietowy

I m.

Adrian Wencel

SP nr 1 w Konstantynowie Łódzkim

II m.

Michał Kanar

SP nr 5 w Konstantynowie Łódzkim

III m.

Dawid Jurek

SP nr 16 w Pabianicach

IV m.

Krzysztof Tyczkowski

SP nr 5 w Konstantynowie Łódzkim

     

styl klasyczny

I m.

Bartosz Skóra

SP nr 1 w Konstantynowie Łódzkim

II m.

Kacper Grelak

SP nr 16 w Pabianicach

III m.

Leon Wodziński

SP nr 1 w Konstantynowie Łódzkim

IV m.

Bartosz Cieślak

SP nr 5 w Konstantynowie Łódzkim

     

styl dowolny

I m.

Kacper Seroczyński

SP nr 16 w Pabianicach

II m.

Artur Krajewski

SP nr 16 w Pabianicach

III m.

Kacper Groberek

SP nr 5 w Konstantynowie Łódzkim

IV m.

Kacper Terpiał

SP nr 1 w Konstantynowie Łódzkim

V m.

Michał Kolasa

SP nr 1 w Konstantynowie Łódzkim

 
 

Kolejność końcowa drużynowa

I m.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Konstantynowie Łódzkim

II m.

Szkoła Podstawowa nr 16 w Pabianicach

III m.

Szkoła Podstawowa nr 5 w Konstantynowie Łódzkim

 
Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Konstantynowie Łódzkim pod opieką p. Bogdana Kobojka płynął w składzie: Michał Kolasa, Dawid Romanowski, Bartosz Skóra, Kacper Terpiał, Adrian Wencel, Leon Wodzicki.
 
Awans do ½ finału wojewódzkiego:    Szkoła Podstawowa nr 1 w Konstantynowie Łódzkim,
Szkoła Podstawowa nr 16 w Pabianicach.