Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu
w lidze lekkoatletycznej dziewcząt
 
W zawodach, które odbyły się 22 maja 2018r. na stadionie MOSiR-u brały udział następujące szkoły: Zespół Szkół Ogólnokształcących im. św. Wincentego a Paulo w Pabianicach, Szkoła Podstawowa nr 2 w Pabianicach, Zespół Szkół w Piątkowisku, Gimnazjum w Ksawerowie, Szkoła Podstawowa w Lutomiersku, Szkoła Podstawowa nr 15 w Pabianicach.
 
 

Klasyfikacja drużynowa

I m.

Gimnazjum w Ksawerowie

836 pkt.

II m.

Szkoła Podstawowa w Lutomiersku

826 pkt.

III m.

Zespół Szkół w Piątkowisku

778 pkt.

IV m.

ZSO im. św. Wincentego a Paulo w Pabianicach

609 pkt.

V m.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Pabianicach

574 pkt.

VI m.

Szkoła Podstawowa nr 15 w Pabianicach

496 pkt.

 

Wyniki indywidualne

100 m.

I m.

Patrycja Pawlak (SP w Lutomiersku)

13,94 sek.

II m.

Julia Moszura (ZSO a Paulo w Pabianicach)

13,98 sek.

III m.

Zuzanna Kłębowska (SP nr 15 w Pabianicach)

14,70 sek.

 

300 m.

I m.

Marta Sadyś (SP w Lutomiersku)

46,50 sek.

II m.

Marta Kołodziejczyk (Gim. w Ksawerowie)

48,64 sek.

III m.

Julia Syrewicz (SP nr 2 w Pabianicach)

51,00 sek.

     

600 m.

I m.

Julia Krempińska (Zespół Szkół w Piątkowisku)

1.55,13

II m.

Weronika Sieroń (Gim. w Ksawerowie)

2.00,38

III m.

Magdalena Błoch (SP nr 15 w Pabianicach)

2.04,47

     

skok w dal

I m.

Aleksandra Moszura (ZSO a Paulo w Pabianicach)

4,33 m.

II m.

Apolonia Trzebińska (Gim. w Ksawerowie)

3,91 m.

II m.

Patrycja Helbik (Zespół Szkół w Piątkowisku)

3,91 m.

III m.

Julia Głaszcz (Gim. w Ksawerowie)

3,86 m.

 

pchnięcie kulą (3 kg)

I m.

Paulina Wojtylak (SP w Lutomiersku)

7,73 m.

II m.

Zofia Nowakowska (Gim. w Ksawerowie)

7,20 m.

II m.

Aleksandra Majtyka (SP nr 2 w Pabianicach)

7,20 m.

III m.

Gabriela Gawron (SP w Lutomiersku)

7,12 m.

 

sztafeta 4x100

I m.

Szkoła Podstawowa w Lutomiersku

0.58,12

II m.

Zespół Szkół w Piątkowisku

1.00,14

III m.

Gimnazjum w Ksawerowie

1.01,21

 
Drużyna z Gimnazjum w Ksawerowie pod opieką p. Karoliny Kubiak startowała w składzie: Amelia Glinka, Julia Głaszcz, Wiktoria Kirsz, Marta Kołodziejczyk, Aleksandra Kusiak, Maria Małecka, Sandra Nowak, Zofia Nowakowska, Aleksandra Palma, Aleksandra Rozwens, Weronika Sieroń, Katarzyna Śmiechowicz, Apolonia Trzebińska, Anna Ulman, Maja Ziółkowska.
Do ½ finału wojewódzkiego awansowały: Gimnazjum w Ksawerowie oraz Szkoła Podstawowa w Lutomiersku.