Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu
w lidze lekkoatletycznej chłopców
 
W zawodach, które odbyły się 22 maja 2018r. na stadionie MOSiR-u brały udział następujące szkoły: Zespół Szkół Ogólnokształcących im. św. Wincentego a Paulo w Pabianicach, Szkoła Podstawowa nr 15 w Pabianicach, Zespół Szkół w Piątkowisku, Gimnazjum w Ksawerowie, Szkoła Podstawowa w Lutomiersku.
 
 

Klasyfikacja drużynowa

I m.

Gimnazjum w Ksawerowie

1009 pkt.

II m.

Szkoła Podstawowa w Lutomiersku

996 pkt.

III m.

Zespół Szkół w Piątkowisku

856 pkt.

IV m.

Szkoła Podstawowa nr 15 w Pabianicach

731 pkt.

V m.

ZSO im. św. Wincentego a Paulo w Pabianicach

464 pkt.

 

Wyniki indywidualne

100 m.

I m.

Eryk Janus (Gim. w Ksawerowie)

12,74 sek.

II m.

Juliusz Klinke (ZS w Piątkowisku)

13,04 sek.

III m.

Patryk Konieczny (Gim. w Ksawerowie)

13,06 sek.

 

300 m.

I m.

Jakub Szczegodziński (Gim. w Ksawerowie)

40,98 sek.

II m.

Hubert Chmielecki (SP w Lutomiersku)

41,14 sek.

III m.

Jakub Kukawski (SP w Lutomiersku)

42,76 sek.

     

1000 m.

I m.

Jakub Pawłowski (SP w Lutomiersku)

3.01,30

II m.

Jan Sztranek (Gim. w Ksawerowie)

3.03,23

III m.

Mariusz Hanc (SP w Lutomiersku)

3.10,56

     

skok w dal

I m.

Dawid Nowicki (SP nr 15 w Pabianicach)

5,32 m.

II m.

Mariusz Pyrkosz (ZS w Piątkowisku)

5,04 m.

III m.

Jakub Olejniczak (Gim. w Ksawerowie)

5,00 m.

 

pchnięcie kulą (5 kg)

I m.

Dawid Ksej (Gim. w Lutomiersku)

11,50 m.

II m.

Kacper Stolarek (Gim. w Ksawerowie)

10,20 m.

III m.

Grzegorz Szmytka (ZS w Piątkowisku)

9,77 m.

 

sztafeta 4x100

I m.

Szkoła Podstawowa w Lutomiersku

51,56

II m.

Gimnazjum w Ksawerowie

52,26

III m.

Szkoła Podstawowa nr 15 w Pabianicach

52,94

 
Awans do ½ finału wojewódzkiego: Gimnazjum w Ksawerowie oraz Szkoła Podstawowa w Lutomiersku.
 
Drużyna Gimnazjum w Ksawerowie pod opieką p. Radosława Bieniasa grała w składzie: Szymon Adamiak, Kacper Grabowicz, Eryk Janus, Patryk Konieczny, Miłosz Maciaszczyk, Jakub Olejniczak, Michał Papież, Kacper Stolarek, Jakub Szczegodziński, Jan Sztranek, Maciej Walczak, Michał Witasik, Patryk Witasik, Patryk Wojtyniak.