Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

Igrzyska Młodzieży Szkolnej
 
Sprawozdanie
z Mistrzostw Powiatu Pabianickiego
w sztafetowych biegach przełajowych
W zawodach, które odbyły się 02.10.2018r. w Ośrodku Rekreacyjnym BUSINKA w Pabianicach brały udział następujące szkoły: Gim. im. św. Wincentego a Paulo w Pabianicach, SP 1, SP 3, SP 5, SP 9, SP 16,
SP 14,SP 13, SP 17w Pabianicach, SP w Lutomiersku,SP w Kazimierzu,SP nr 5 w Konstantynowie Ł,SP w Ksawerowie,SP w Dłutowie,SP w Bychlewie,Sp w Dobroniu.
Dziewczęta biegały na dystansie 8x800 m., chłopcy 8x1000 m.
 
Klasyfikacja końcowa
Dziewczęta Chłopcy
I m. SP nr 5 w Konstantynowie Ł I m. SP w Ksawerowie
II m. SP nr 3 w Pabianicach II m. SP w Lutomiersku
III m. SP w Ksawerowie III m. SP nr 17 w Pabianicach
IV m. SP nr 17 w Pabianicach IV m. SP w Dłutowie
V m. SP nr 14 w Pabianicach V m. SP w Dobroniu
VI m. SP nr 16 w Pabianicach VI m. SP nr 3 w Pabianicach
VII m. SP w Dłutowie VII m. Gim.im.św.W.aPaulo
VIII m. SP w Dobroniu VIII m. SP nr 5 w Konstantynowie Ł
IX m. SP w Kazimierzu IX m. SP nr 14 w Pabianicach
X m. Gim.im.św.W.aPaulo X m. SP nr 1 w Pabianicach
XI m. SP w Bychlewie XI m. SP w Kazimierzu
XII m. SP nr 13 w Pabianicach XII m. SP w Bychlewie
XIII m. SP nr 1 w Pabianicach    
 
Zwycięskie sztafety
Dziewczęta – SP nr 5w Konstantynowie Ł
Chłopcy – SP w Ksawerowie
1         Klaudia Andrzejczak
2         Oliwia Burdelak
3         Oliwia Choróbczyk
4         Anna Kowalska
5         Nikola Ladrowska
6         Patrycja Michalak
7         Patrycja Petera
8         Inga Rucińska
op.: Anna Pogocka
  1. Kacper Antoszczyk
  2. Jakub Mazurkiewicz
  3. Michał Papież
  4. Filip Sowiński
  5. Jakub Stecyk
  6. Jan Sztranek
  7. Patryk Witasik
  8. Patryk Wojtyniak
op.:Radosław Bienias
Do ½ finału wojewódzkiego awansowały:
dziewczęta – SP nr 5 w Konstantynowie Ł, SP nr 3 w Pabianicach
chłopcy – SP w Ksawerowie, SP w Lutomiersku.