Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

Igrzyska Dzieci
Sprawozdanie
z Mistrzostw Powiatu Pabianickiego
w sztafetowych biegach przełajowych
                W zawodach, które odbyły się 02.10.2018r. na obiektach MOSiR-u w Pabianicach brały udział następujące szkoły(SP 1, SP 3, SP 5, SP 14,SP 13,SP 9, SP 17 w Pabianicach, SP w Kazimierzu, SP 5 w Konstantynowie Ł,SP w Bychlewie,SP w Ksawerowie,SP w Dłutowie,SP w Dobroniu,SP w Lutomiersku,SP w Pawlikowicach. W sztafecie dziewcząt i chłopców zespoły biegały na dystansie 8x800m.
 
Klasyfikacja końcowa
Dziewczęta Chłopcy
I m. SP nr 14 w Pabianicach I m. SP nr 3 w Pabianicach
II m. SP nr 3 w Pabianicach II m. SP w Ksawerowie
III m. SP nr 5 w Konstantynowie Ł III m. SP nr 9 w Pabianicach
IV m. SP w Ksawerowie IV m. SP nr 1 w Pabianicach
V m. SP nr17 w Pabianicach V m. SP nr 13 w Pabianicach
VI m. SP nr 5 w Pabianicach VI m. SP nr 17 w Pabianicach
VII m. SP nr 16 w Pabianicach VII m. SP nr 5 w Konstantynowie Ł
VIII m. SP nr 9 w Pabianicach VIII m. SP w Kazimierzu
IX m. SP nr 13 w Pabianicach IX m. SP w Lutomiersku
X m. SP w Kazimierzu X m. SP w Dłutowie
XI m. SP w Bychlewie XI m. SP nr 14 w Pabianicach
XII m. SP w Dobroniu XII m. SP w Dobroniu
XIII m. SP nr 1 w Pabianicach XIII m. SP w Bychlewie
XIV m. SP w Dłutowie XIV m. SP nr 5 w Pabianicach
    XV m. SP w Pawlikowicach
       
Zwycięskie sztafety
Dziewczęta – Szkoła Podstawowa nr 14 w Pabianicach Chłopcy – Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach
1. Weronika Barys 1. Kajetan Fiołna
2. Maja Janczyk 2. Jakub Jachowicz
3. Sandra Jarmakowska 3. Marcin Oswald
4. Kornelia Łabieniec 4. Stanisław Pawłowski
5. Amelia Łydka 5. Oskar Rosiak
6. Magdalena Reguła 6. Marcin Stasiak
7. Zuzanna Śpionek 7. Maciej Sztranek
8. Iga Zimoch 8. Paweł Woszczak
  op. Artur Makowski   op. Marek Czekalski
             
Do ½ finału wojewódzkiego awansowały:
dziewczęta: Szkoła Podstawowa nr 14 w Pabianicach i Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach
chłopcy: Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach i Szkoła Podstawowa w Ksawerowie