Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

LICEALIADA
Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu
w piłce nożnej chłopców
 
    W zawodach, które odbyły się 10 i 11 kwietnia 2018r. na boiskach Zespołu Szkół nr 2 i I Liceum Ogólnokształcącego w Pabianicach udział wzięły następujące szkoły: Zespół Szkół nr 1 w Pabianicach, Zespół Szkół
nr 2 w Pabianicach, Zespół Szkół nr 3 w Pabianicach, I Liceum Ogólnokształcące w Pabianicach, II Liceum Ogólnokształcące w Pabianicach, Zespół Szkół CKR w Widzewie. Zespoły grały w dwóch grupach „każdy z każdym”.
 
PRZEBIEG ROZGRYWEK
 

Grupa I

Wynik

Tabela grupy I

Zespół Szkół nr 2 – II Liceum Ogólnokształcące

0:0

  1. Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach

II Liceum Ogólnokształcące – Zespół Szkół CKR w Widzewie

1:3

  1. Zespół Szkół CKR w Widzewie

Zespół Szkół nr 2 – Zespół Szkół CKR w Widzewie

10:0

  1. II Liceum Ogólnokształcące w Pabianicach

     

Grupa II

 

Tabela grupy II

Zespół Szkół nr 1 – Zespół Szkół nr 3

1:2

  1. Zespół Szkół nr 3 w Pabianicach

Zespół Szkół nr 1 – I Liceum Ogólnokształcące

1:2

  1. I Liceum Ogólnokształcące w Pabianicach

I Liceum Ogólnokształcące – Zespół Szkół nr 3

2:3

  1. Zespół Szkół nr 1 w Pabianicach

 

PÓŁFINAŁ

Wynik

 

I Liceum Ogólnokształcące – Zespół Szkół nr 2

1:2

 

Zespół Szkół nr 3 – Zespół Szkół CKR w Widzewie

4:1

 
     

FINAŁ

Wynik

mecz o III miejsce: I Liceum Ogólnokształcące – Zespół Szkół CKR w Widzewie

1:2

mecz o I miejsce:    Zespół Szkół nr 2 – Zespół Szkół nr 3

3:2

 

TABELA KOŃCOWA

I m.

Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach

II m.

Zespół Szkół nr 3 w Pabianicach

III m.

Zespół Szkół CKR w Widzewie

IV m.

I Liceum Ogólnokształcące w Pabianicach

V-VI m.

II Liceum Ogólnokształcące w Pabianicach

V-VI m.

Zespół Szkół nr 1 w Pabianicach

 
Najlepszym zawodnikiem mistrzostw został wybrany Dawid Rokuszewski z Zespołu Szkół nr 2.
Drużyna z Zespołu Szkół nr 2 w Pabianicach pod opieką p. Bartosza Gościłowicza grała w składzie: Patryk Janczyk, Bartosz Jarych, Dawid Kacprzyk, Maksymilian Kowalski, Klaudiusz Mazurowski, Adrian Poros, Adrian Potrzebowski, Dawid Rokuszewski, Adam Skowronek, Kordian Suchanek, Bartłomiej Wołynkiewicz.
 
Do półfinału wojewódzkiego awansowała drużyna z Zespołu Szkół nr 2 w Pabianicach.