Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

LICEALIADA
Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu
w lidze lekkoatletycznej dziewcząt
 
W zawodach, które odbyły się 6 czerwca 2018r. na stadionie MOSiR-u w Pabianicach udział wzięły następujące szkoły: Zespół Szkół nr 2, Zespół Szkół nr 3, I Liceum Ogólnokształcące, II Liceum Ogólnokształcące.
 
 

Klasyfikacja drużynowa

I m.

Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach

893 pkt.

II m.

II Liceum Ogólnokształcące w Pabianicach

874 pkt.

III m.

I Liceum Ogólnokształcące w Pabianicach

806 pkt.

IV m.

Zespół Szkół nr 3 w Pabianicach

736 pkt.


Wyniki indywidualne

100 m.

I m.

Ewelina Koziara

13,13 sek.

Zespół Szkół nr 2

II m.

Julia Jakóbczak

15,22 sek.

Zespół Szkół nr 2

III m.

Oliwia Nowak

15,25 sek.

II Liceum Ogólnokształcące

       

400 m

I m.

Kinga Królik

1.01,22 sek.

II Liceum Ogólnokształcące

II m.

Julia Kmin – Niemirska

1.07,94 sek.

I Liceum Ogólnokształcące

III m.

Karolina Karpińska

1.11,16 sek.

Zespół Szkół nr 2

       

800 m

I m.

Oliwia Karolak

2.54,40 sek.

Zespół Szkół nr 3

II m.

Julia Hanke

2.55,53 sek.

II Liceum Ogólnokształcące

III m.

Ludmiła Smułka

3.02,00 sek.

Zespół Szkół nr 2

       

skok w dal

I m.

Katarzyna Dychto

4.14 m.

II Liceum Ogólnokształcące

II m.

Patrycja Biesiada

4.04 m.

Zespół Szkół nr 3

III m.

Martyna Dolewa

3.96 m.

I Liceum Ogólnokształcące

       

pchnięcie kulą (4 kg)

I m.

Ewa Kielar

9.10 m.

I Liceum Ogólnokształcące

II m.

Natalia Małek

8.53 m.

Zespół Szkół nr 2

III m.

Justyna Marczyńska

8.00 m.

Zespół Szkół nr 3

       

sztafeta 4x100

I m.

I Liceum Ogólnokształcące

(Martyna Dolewa, Weronika Dolewa, Julia Kmin – Niemirska, Karolina Rosińska)

58,12

II m.

Zespół Szkół nr 2

(Natalia Madaj, Karolina Karpińska, Julia Jakóbczak, Ewelina Koziara)

1.00,32

III m.

Zespół Szkół nr 3

(Julia Piestrzyńska, Patrycja Biesiada, Angelika Malinowska, Justyna Marczyńska)

1.02,10

 
    Drużyna Zespołu Szkół nr 2 występowała w składzie: Kamila Ditrich, Julia Jakóbczak, Karolina Karpińska, Wiktoria Klimowicz, Aleksandra Kowalczyk, Ewelina Koziara, Weronika Luterek, Natalia Madaj, Natalia Małek, Weronika Nieczaj, Anna Olszewska, Ludmiła Smułka, Aneta Szalewska, Katarzyna Szkudlarek, Paula Włodarczyk.
 
Awans do ½ Finału Wojewódzkiego: Zespół Szkół nr 2, II Liceum Ogólnokształcące.