Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

LICEALIADA
Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu
w lidze lekkoatletycznej chłopców
 
W zawodach, które odbyły się 6 czerwca 2018r. na stadionie MOSiR-u w Pabianicach udział wzięły następujące szkoły: Zespół Szkół nr 1, Zespół Szkół nr 2, I Liceum Ogólnokształcące, II Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół nr 3.
 
 

Klasyfikacja drużynowa

I m.

Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach

1053 pkt.

II m.

II Liceum Ogólnokształcące w Pabianicach

899 pkt.

III m.

Zespół Szkół nr 1 w Pabianicach

821 pkt.

IV m.

I Liceum Ogólnokształcące w Pabianicach

782 pkt.

V m.

Zespół Szkół nr 3 w Pabianicach

671 pkt.

 

Wyniki indywidualne

100 m.

I m.

Patryk Janczyk

11,60 sek.

Zespół Szkół nr 2

II m.

Juliusz Cyran

11,66 sek.

II Liceum Ogólnokształcące

III m.

Dawid Kostera

11,97 sek.

Zespół Szkół nr 2

       

400 m

I m.

Dawid Kalisiak

57,16 sek.

Zespół Szkół nr 2

II m.

Dominik Śliwiński

57,78 sek.

II Liceum Ogólnokształcące

III m.

Juliusz Lesman

1.00, 97 sek.

I Liceum Ogólnokształcące

       

1500 m

I m.

Konrad Płóciennik

4.50,40 sek.

Zespół Szkół nr 2

II m.

Dawid Zając

4.51,40 sek.

II Liceum Ogólnokształcące

III m.

Kacper Bartosik

5.00,18 sek.

Zespół Szkół nr 1

       

skok w dal

I m.

Szymon Rogoziński

5.63 m.

Zespół Szkół nr 2

II m.

Jakub Dylik

5.18 m.

II Liceum Ogólnokształcące

II m.

Daniel Zieliński

5.18 m.

Zespół Szkół nr 1

       

pchnięcie kulą (6 kg)

I m.

Dawid Dychowski

13.13 m.

Zespół Szkół nr 2

II m.

Bartosz Kępka

12.07 m.

I Liceum Ogólnokształcące

III m.

Marcel Kuropatwa

10.69 m.

I Liceum Ogólnokształcące

       

sztafeta 4x100

I m.

Zespół Szkół nr 2 w Pabianicach

(Patryk Janczyk, Dawid Kostera, Szymon Rogoziński, Kamil Grenda)

47,74 sek.

II m.

II Liceum Ogólnokształcące w Pabianicach

(Juliusz Cyran, Wiktor Biernacki, Jan Mikołajczyk, Szymon Owczarek)

50,28 sek.

III m.

Zespół Szkół nr 1 w Pabianicach

(Łukasz Wieteska, Natan Hemer, Adrian Wdowiak, Dawid Krac)

51,63 sek.

 
    Drużyna Zespołu Szkół nr 2 wystąpiła w składzie: Jakub Bartczak, Szymon Barys, Konrad Czarnecki, Dawid Dychowski, Kamil Grenda, Sebastian Holwek, Patryk Janczyk, Dawid Kalisiak, Kamil Karda, Dawid Kostera, Konrad Płóciennik, Szymon Rogoziński.
 
Awans do ½ Finału Wojewódzkiego: Zespół Szkół nr 2, II Liceum Ogólnokształcące.