Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW
IGRZYSKA DZIECI
 
SZCZEBEL ZAWODÓW/ gmina, powiat, województwo/: Finał Wojewódzki
 
TERMIN: 27 lutego 2018 r.
 
MIEJSCE: Szkoła Podstawowa nr 5 w Konstantynowie Łódzkim, ul. Sadowa 5/7
 
ORGANIZATOR: Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach, ul. Pułaskiego 38
 
DYSCYPLINA: mini siatkówka dziewcząt
 
WYNIKI ZAWODÓW:

Grupa I

Wynik

Tabela Grupy I

SP nr 10 w Tomaszowie M. – SP nr 5 w Konstantynowie Ł.

2:0

1. SP nr 10 w Tomaszowie M.

SP nr 2 w Wieluniu – SP nr 5 w Konstantynowie Ł.

2:0

2. SP nr 2 w Wieluniu

SP nr 2 w Wieluniu – SP nr 10 w Tomaszowie M.

0:2

3. SP nr 5 w Konstantynowie Ł.

     

Grupa II

Wynik

Tabela Grupy II

SP nr 34 w Łodzi – ZZSO SP nr 5 w Skierniewicach

2:0

1. SP nr 34 w Łodzi

SP nr 1 w Bełchatowie – ZZSO SP nr 5 w Skierniewicach

2:0

2. SP nr 1 w Bełchatowie

SP nr 1 w Bełchatowie – SP nr 34 w Łodzi

0:2

3. SP nr 5 w Skierniewicach

     

mecz o III miejsce: SP nr 1 w Bełchatowie – SP nr 2 w Wieluniu

0:2

mecz o I miejsce: SP nr 34 w Łodzi – SP nr 10 w Tomaszowie

0:2

 
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

I m.

Szkoła Podstawowa nr 10 w Tomaszowie Mazowieckim (powiat tomaszowski)

II m.

Szkoła Podstawowa nr 34 w Łodzi (m. Łódź)

III m.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Wieluniu (powiat wieluński)

IV m.

Szkoła Podstawowa nr 1 w Bełchatowie (powiat bełchatowski)

V-VI m.

Szkoła Podstawowa nr 5 w Konstantynowie Łódzkim (powiat pabianicki)

V-VI m.

ZZSO Szkoła Podstawowa nr 5 w Skierniewicach (powiat skierniewicki)

 
Awans – Szkoła Podstawowa nr 10 w Tomaszowie Mazowieckim
 
Liczba zawodników ogółem 58 w tym zrzeszonych w klubach: 15
Dyscypliny sportowe jakie uprawiają zawodnicy zrzeszeni w klubach:
siatkówka: 15
 
Imiona i nazwiska zwycięzców:

1. Wiktoria Bożyk

6. Nadia Sęk

2. Weronika Hejduk

7. Karolina Skoneczna

3. Maja Mojsiewicz

8. Zuzanna Tawłowicz

4. Natalia Mojsiewicz

9. Karolina Wójcik

5. Iga Piasny

 
 
Imię i nazwisko nauczyciela WF zwycięskiej drużyny: Barbara Filipowicz
 
Imię i nazwisko dyrektora szkoły zwycięskiej drużyny: Wacława Bąk
Pabianice, dn. 28 lutego 2018 r.