Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW

LICEALIADA

SZCZEBEL ZAWODÓW: POŁFINAŁ WOJEWÓDZKI (REJON ZGIERZ)
TERMIN : 23.03.2018
MIEJSCE : OZORKÓW   
DYSCYPLINA : PŁYWANIE DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT
 
UCZESTNICY:
I LO w Pabianicach
SLO Traugutt Zgierz
I Liceum Ogólnokształcące w Ozorkowie
 
WYNIKI ZAWODÓW:
Sztafety:
  1. 1 LO Ozorków        3.48,68 s    30 pkt

  2. SLO Zgierz            4.06,27 s    27 pkt

  3. I LO Pabianice        4.09,53 s    25 pkt

 
Indywidualnie
STYL DOWOLNY:
  1. OLCZYK MICHALINA        I LO OZORKÓW    35,78 s

  2. WŁODARCZYK ZOFIA        I LO OZORKÓW    36,04 s

  3. POBRYM DOMINIKA            SLO ZGIERZ        37,10 s

  4. PATRYCJA KIN            SLO ZGIERZ        40,82 s

  5. KUBIAK SANDRA            I LO PABIANICE    44,53 s

  6. WEJEROWICZ  SANDRA        I LO PABIANICE    45,34 s

 
STYL KLASYCZNY:
  1. WIERZBIŃŚKA OLGA            I LO OZORKOW    49,47 s

  2. STRZELCZYK JOANNA        I LO PABIANICE    50,38 s

  3. JĘDRZEJCZYK ANTONIA        SLO ZGIERZ        1.00,82 s

  4. LEWANDOWSKA PATRYCJA        I LO OZORKÓW    1.02,68 s

 
STYL MOTYLKOWY
  1. BIENIECKA ADRIANNA        SLO ZGIERZ        38,77 s

  2. GABARA OLIWIA            I LO OZORKÓW    44,17 s

  3. CHWALIŃSKA IZA            I LO PABIANICE    44,72 s

  4. MORAWSKA JULIA            SLO ZGIERZ         47,20 s

 
STYL GRZBIETOWY
  1. WIKTORSKA MARTA            I LO OZORKÓW    43,30 s

  2. MICHALINA MICHALAK        I LO PABIANICE    46,64 s

  3. ALEKSANDRA FILIPIŃŚKA        SLO ZGIERZ        47,60 s

  4. EWERT ANNA                I LO OZORKÓW    49,31 s

  5. PESCIANI LAURA            I LO PABIANICE    54,27 s

       
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
 
  1. I LO OZORKÓW    86 pkt        (powiat zgierski)   

  2. SLO ZGIERZ        65 pkt        (powiat zgierski)   

  3. I LO PABIANICE    57 pkt        (powiat pabianicki)

 
Awans do finału wojewódzkiego: I LO OZORKÓW   
Ilość zawodników ogółem 18 w tym  zrzeszonych w klubach :5
siatkówka: 2
Pływanie: 1
koszykówka:1
szermierka:1