Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW

LICEALIADA

SZCZEBEL ZAWODÓW: POŁFINAŁ WOJEWÓDZKI (REJON ZGIERZ)
TERMIN : 23.03.2018
MIEJSCE : OZORKÓW   
DYSCYPLINA : PŁYWANIE DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW
 
UCZESTNICY:
I LO w Pabianicach
SLO Traugutt Zgierz
ZS NR 2 PABIANICE
SMS LO ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
 
WYNIKI ZAWODÓW:
Sztafety:
  1. SMS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI                3.10,21 s    30 PKT

  2. I LO PABIANICE                        3.10,84 s    27 PKT

  3. SLO ZGIERZ                        3.12,84 s    25 PKT

  4. ZS NR 2 PABIANICE                    3.16,59 s    23 PKT

 
Indywidualnie
STYL DOWOLNY:
  1. MIKSA BARTOSZ            SMS LO        29,34 S

  2. ORŁOWSKI MICHAŁ            I LO PABINICE    29,83 s

  3. TRZANEK MICHAŁ            I LO PABIANICE    30,56 s

  4. JABŁOŃSKI DAWID            SLO ZGIERZ        30,68 s

  5. WRÓBEL DAWID            SLO ZGIERZ        31,41 s

  6. BIENIEK ADRIAN            ZS NR PABIANICE    31,82 s

  7. STAŃCZYK IGOR            ZS NR 2  PABIANICE    33,79 s

 
STYL KLASYCZNY:
  1. KACZMAREK KACPER        SMS LO        36,66 s

  2. KUROPATWA MARCEL        I LO PABIANICE    38,94 s

  3. MIKOŁAJ KIEL            ZS NR 2 P-CE        40,40 s

  4. ERYK WYRWA            ZS NR 2 P-CE        42,15 s

  5. BŁOCH MIKOŁAJ            I LO PABIANICE    45,56 s

  6. MARCINIAK MACIEJ            SLO ZGIERZ        47,06 s

 
STYL MOTYLKOWY
  1. CUKANOW MICHAŁ            SMS LO        30,78 s

  2. SMUL BŁAŻEJ            SMS LO        30,98 s

  3. KURZYDYM KRZYSZTOF        SLO ZGIERZ        32,39 s

  4. PIECH MICHAŁ            ZS NR 2 PABIANICE    35,31 s

  5. BIGOS MACIEJ            SLO ZGIERZ        37,42 s

 
STYL GRZBIETOWY
  1. CIERPIKOWSKI ROBERT     SMS LO             37,04 s

  2. KAŹMIERCZAK KAMIL    SMS LO            36,76 s

  3. POCZTA ADAM        I LO PABIANICE        39,44 s

  4. OLEKSIEWICZ MATEUSZ    SLO ZGIERZ            40,86 s

  5. DELĄG MICHAŁ        I LO PABIANICE        44,10 s

  6. SZELER ADAM         ZS NR P-CE            45,40 s

       
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
 
      1. SMS LO ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI    74  pkt        (powiat zgierski)
  1. I LO PABIANICE            63 pkt        (powiat pabianicki)

  2. SLO ZGIERZ                51 pkt         (powiat zgierski)

  3. ZS nr 2 PABIANICE             45 pkt        ((powiat pabianicki)

 
Awans do finału wojewódzkiego: SMS LO ALEKSANDRÓW ŁÓDZK
Ilość zawodników ogółem 24  w tym zrzeszonych w klubach :brak danych