Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO

IGRZYSKA DZIECI ROCZNIK 2005-2006 DZIEWCZĘTA

 
TERMIN : 17.05.2018
MIEJSCE : OW MALINKA ZGIERZ
 
DYSCYPLINA : DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT
 
UCZESTNICY DZIEWCZĘTA:
 
SP 9 Kutno
SP 10 SIERADZ
SP 5 Konstantynów
SP 2 Koluszki
SP Wolbórz
Szkoła Podstawowa nr 3 w Opocznie
PSP w Kodrębie
SP1 Rawa Mazowiecka
SP3 Aleksandrów Łódzki
SP 13 Bełchatów
SP-12 Tomaszów Mazowiecki
 
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA:
 
  1. PAULA DANIELIK            SP 1  TOMASZÓW MAZ.

  2. WERONIKA WODZIŃSKA     SP 3 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

  3. OLIWIA MALINOWSKA        SP 13 BEŁCHATÓW

  4. WERONIKA KĘDZIORA        SP 3 OPOCZNO

  5. AMELIA NAPIERAŁA        SP 2 KOLUSZKI

  6. ALEKSANDRA STASIAK        SP 3 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI

 
SKLASYFIKOWANO ŁĄCZNIE 66 ZAWODNICZEK
 
WYNIKI ZAWODÓW SZKÓŁ DZIEWCZĘTA :
 
  1. SP 13 BEŁCHATÓW            85 PKT    (3,7,8,12,27,28)

  2. SP 3 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI        91 PKT    (2,6,9,21,22,31)

  3. SP 12 TOMASZÓW MAZ.            118 PKT    (1,13,14,15,30,45)

  4. SP 3 OPOCZNO                134 PKT    (4,10,16,26,36,42)

  5. SP 4 RAWA MAZ.                188 PKT    (11,20,23,29,41,64)

  6. SP WOLBÓRZ                223 PKT    (17,32,39,40,47,48)

  7. SP 2 KOLUSZKI                227 PKT    (5,24,33,52,53,60)

  8. SP 5 KONSTANTYNÓW ŁÓDZ.        264 PKT    (18,19,34,62,65,66)

  9. SP 10 SIERADZ                287 PKT    (25,44,49,55,56,58)

  10. SP 9 KUTNO                    288 PKT    (37,38,46,51,57,59)

  11. PSP KODRĘBIE                306 PKT    (35,43,50,54,61,63)

 
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
 
1. SP 13 BEŁCHATÓW                    (powiat bełchatowski)
2. SP 3 ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI            (powiat zgierski)
3. SP 12 TOMASZÓW MAZ.                (powiat tomaszowski)
4. SP 3 OPOCZNO                        (powiat opoczyński)
5. SP 4 RAWA MAZ.                    (powiat rawski)
6. SP WOLBÓRZ                        (powiat piotrkowski)
7. SP 2 KOLUSZKI                        (powiat łódzki wschodni)
8. SP 5 KONSTANTYNÓW ŁÓDZ.            (powiat pabianicki)
9. SP 10 SIERADZ                        (powiat sieradzki)
10. SP 9 KUTNO                        (powiat kutnowski)
11. PSP KODRĘBIE                    (powiat radomszczański)
 
Ilość zawodników ogółem: 66
 
NAZWISKA I IMIONA ZWYCIĘZCÓW
 
  1. ŁAZ MAGDALENA

  2. MADEJ MAJA

  3. MALINOWSKA OLWIA

  4. MIELCZAREK MARTYNA

  5. MIELCZAREK ZUZANNA

  6. STUS IGA

 
NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA WF ZWYCIĘSKIEJ DRUŻYNY
 
WOJCIECHOWSKI TOMASZ
 
NAZWISKO I IMIĘ DYREKTORA SZKOŁY ZWYCIĘSKIEJ DRUŻYNY
 
NOWAK DAMIAN