Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO

IGRZYSKA DZIECI ROCZNIK 2007 I MŁODSI

 
TERMIN : 17.05.2018
MIEJSCE : OW MALINKA ZGIERZ
 
DYSCYPLINA : DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT
 
UCZESTNICY DZIEWCZĘTA:
 
SP 1 Pabianice
SP 9 Kutno
SP 10 SIERADZ
SP 1 Głowno
SP 3 w Opocznie
SP 4 Rawa Maz.
SP13 Bełchatów
PSP nr 6 Radomsko
 
KLASYFIKACJA INDYWIDUALNA:
 
  1. JULIA RAKOWSKA        SP 1 GŁOWNO

  2. JULIA MODELSKA        SP 4 RAWA MAZ.

  3. AMELIA ZOCHNIAK        SP 13 BEŁCHATÓW

  4. JOANNA BOGUSŁAWSKA    SP 3 OPOCZNO

  5. OLIWIA SZYMAŃSKA         SP 1 GŁOWNO

  6. OLIWA LEWANDOWSKA    SP 3 OPOCZNO

 
SKLASYFIKOWANO ŁĄCZNIE 50 ZAWODNICZEK
 
WYNIKI ZAWODÓW SZKÓŁ DZIEWCZĘTA :
 
  1. SP 1 GŁOWNO                107 PKT        (1,5,7,15,38,31)

  2. SP 3 OPOCZNO                 112 PKT        (4,6,10,16,37,39)

  3. SP 4 RAWA MAZOWIECKA        119 PKT        (2,17,18,24,26,32)

  4. SP 13 BEŁCHATÓW            139 PKT        (3,8,12,31,36,47)

  5. SP 9 KUTNO                    142 PKT        (11,13,21,23,28,46)

  6. PSP NR 6 RADOMSKO            144 PKT        (9,14,27,29,30,35)

  7. SP 1 PABIANICE                199 PKT        (19,22,25,40,45,48)

  8. SP 10 SIERADZ                216 PKT        (20,33,34,42,43,44)

 
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
 
  1. SP 1 GŁOWNO                (powiat zgierski)

  2. SP 3 OPOCZNO                 (powiat opoczyński)

  3. SP 4 RAWA MAZOWIECKA        (powiat rawski)

  4. SP 13 BEŁCHATÓW            (powiat bełchatowski)

  5. SP 9 KUTNO                    (powiat kutnowski)

  6. PSP NR 6 RADOMSKO            (powiat radomszczański)

  7. SP 1 PABIANICE                (powiat pabianicki)

  8. SP 10 SIERADZ                (powiat sieradzki)

 
Ilość zawodników ogółem: 50
 
NAZWISKA I IMIONA ZWYCIĘZCÓW
 
  1. KUBIŃSKA ALEKSANDRA

  2. RAKOWSKA JULIA

  3. RUBACHA OLIWIA

  4. SKONIECZNA HANIA

  5. SZYMAŃSKA OLIWA

  6. AGNIESZKA BALEJA

 
NAZWISKO I IMIĘ NAUCZYCIELA WF ZWYCIĘSKIEJ DRUŻYNY
 
PAULINA GAMLA
 
NAZWISKO I IMIĘ DYREKTORA SZKOŁY ZWYCIĘSKIEJ DRUŻYNY
 
KUBIAK ADAM