Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI

SZKOLNA LIGA LA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH CHŁOPCÓW

KOMUNIKAT

 

DATA:                      3.10.2018r

MIEJSCE:         Boisko Sportowej Szkoły Podstawowej Nr 3

w Aleksandrowie Łódzkim

 

ORGANIZATOR:            Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 3

w Aleksandrowie Łódzkim

                    ul. Bankowa 7/11  tel. 712 15 68

KOMISJA SĘDZIOWSKA:

Sędzia główny:                Ilona Zinser

Sędziowie skoku w dal:          Lidia Zdrajkowska

                    Anna Trawińska   

Sędziowie skoku wzwyż:        Tomasz Drab

                    Roman Karasiak

Sędziowie biegów:        Alina Dudkowska

                    Kazimierz Tomczyk

                    Joanna Wojnar

Sędziowie rzutów:            Robert Joachimiak   

Grzegorz Przybysz   

Tomasz Drab

                    Roman Karasiak

Sekretariat:                Paweł Zdrajkowski

WYNIKI DRUŻYNOWE CHŁOPCÓW:

I miejsce     –  SMS LO IM. M. KOPERNIKA W ALEKSANDROWIE Ł.        –      1190 PUNKTÓW

II miejsce     –  ZS IM. JADWIGI GRODZKIEJ II LO W ŁĘCZYCY                1006 PUNKTÓW

III miejsce    –  I LO IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W OZORKOWIE             934 PUNKTY

IV miejsce    –  ZSP NR 1 W ŁĘCZYCY                             834 PUNKTY

V miejsce    –  ZS NR 2 IM. JANUSZA GROSZKOWISKIEGO W PABIANICACH        797 PUNKTÓW

VI miejsce    –  II LO IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W PABIANICACH                757 PUNKTÓW

3 PAŹDZIERNIK 2018

LO ALEKSANDRÓW

Nazwisko i Imię

Konkurencja

Wynik

Punkty

Pilarczyk Adam

 

11,76

98

Królikowski Kacper

100 m

11,55

107

       
       

Janowski Ludwik

200m

24,88

80

       
       
 

400 m

   
       
       

Adamczewski Dominik

800 m

2.15,25

65

       
       
 

1500m

   
       

Cetlicer Filip

 

6,30

94

Kuś Emanuel

skok w dal

6,04

83

Nowak Igor

 

6,48

103

       

Wojtysiak Bartosz

skok wzwyż

155

63

       

Nowak Kamil

 

38,52

108

Antczak Julian

rzut dyskiem

43,74

122

       

Szylistowski Sebastian

 

12,78

96

Kowalski Bartosz

pchnięcie kulą

13,52

102

       
       

Masłowski Damian

rzut oszczepem

36,58

80

       
       
       

Sztafeta 4 x 100m

Sztafeta 4 x 100 m

45,97

117

       
       

Suma punktów 12 najlepszych wyników

1190

3 PAŹDZIERNIK 2018

LO OZORKÓW

Nazwisko i Imię

Konkurencja

Wynik

Punkty

Czajkowski Łukasz

 

12,20

81

Karolak Emil

100 m

11,79

96

Meresiński Daniel

 

12,56

72

Kolenda Michał

 

25,54

72

Karolak Julian

200m

25,20

75

Gieraga Kacper

 

26,47

65

       

Lewandowski Hubert

400 m

59,17

62

       

Świątkiewicz Damian

 

2.31,14

47

Sztekmiller Seweryn

800 m

2.33,78

44

       
       
 

1500m

   
       

Krzewiński Albert

 

5,55

67

Graczyk Szymon

skok w dal

5,10

56

       
       
 

skok wzwyż

   
       
       
 

rzut dyskiem

   
       

Banaszkiewicz Marcel

 

10,82

82

Graczyk Krystian

pchnięcie kulą

11,36

80

Wawrzyniak Mateusz

 

11,10

76

       
 

rzut oszczepem

   
       
       
       

Sztafeta 4 x 100m

Sztafeta 4 x 100 m

47,01

106

       
       

Suma punktów 12 najlepszych wyników

934

3 PAŹDZIERNIK 2018

ZS IM. JADWIGI GRODZKIEJ II LO W ŁĘCZYCY   

Nazwisko i Imię

Konkurencja

Wynik

Punkty

Włodarczyk Dominik

 

12,20

81

Jaśkiewicz Adam

100 m

12,05

86

Kupis Damian

 

12,70

69

       
 

200m

   
       

Mikołajczyk Marcin

 

57,45

69

Subocz Bartosz

400 m

54,17

90

       

Krysztofiak Bartłomiej

 

2.40,90

35

Szewczyk Łukasz

800 m

2.25,24

53

       

Grabski Mateusz

 

4.31,05

73

Bauer Hubert

1500m

4.47,64

65

       
       

Herman Marcin

skok w dal

5,13

56

       
       

Zatyka Kamil

skok wzwyż

185

108

       
       
 

rzut dyskiem

   
       

Kłosiński Szymon

 

13,14

99

Walczak Adrian

pchnięcie kulą

14,16

108

       
       
 

rzut oszczepem

   
       
       
       

Sztafeta 4 x 100m

Sztafeta 4 x 100 m

47,51

102

       
       

Suma punktów 12 najlepszych wyników

1006

3 PAŹDZIERNIK 2018

II LO IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W PABIANICACH   

Nazwisko i Imię

Konkurencja

Wynik

Punkty

Cyran Juliusz

 

11,78

97

Janus Eryk

100 m

12,78

68

Lubowski Sebastian

 

14,07

44

       
 

200m

   
       

Szczegodziński Jakub

 

59,69

60

Śliwiński Dominik

400 m

59,62

60

       
       
 

800 m

   
       

Frankowski Stanisław

 

5.33,21

44

Zając Dawid

1500m

5.00,78

59

Andrzejczak Maciej

 

5.08,34

56

Dylik Jakub

 

5,21

58

Beze Kacper

skok w dal

4,70

46

       
       
 

skok wzwyż

   
       
       
 

rzut dyskiem

   
       

Szymczak Piotr

 

9,90

70

Tałaj Gracjan

pchnięcie kulą

8,36

48

       
       
 

rzut oszczepem

   
       
       
       

Sztafeta 4 x 100m

Sztafeta 4 x 100 m

48,83

91

       
       

Suma punktów 12 najlepszych wyników

757

3 PAŹDZIERNIK 2018

ZS NR 2 IM. JANUSZA GROSZKOWISKIEGO W PABIANICACH

Nazwisko i Imię

Konkurencja

Wynik

Punkty

Janczyk Patryk

 

11,97

89

Łużniak Daniel

100 m

12,96

64

Owczarek Michał

 

12,93

65

       
 

200m

   
       

Kalisiak Dawid

 

55,60

78

Konicki Mikołaj

400 m

59,46

61

       
       
 

800 m

   
       

Czarnecki Konrad

 

5.59,65

32

Barys Szymon

1500m

5.35,18

43

       

Holwek Sebastian

 

5,05

54

Rogoziński Szymon

skok w dal

5,63

69

       
       
 

skok wzwyż

   
       
       
 

rzut dyskiem

   
       

Szeler Adam

 

10,54

77

Bartczak Jakub

pchnięcie kulą

10,62

78

       
       
 

rzut oszczepem

   
       
       
       

Sztafeta 4 x 100m

Sztafeta 4 x 100 m

49,53

87

       
       

Suma punktów 12 najlepszych wyników

797

3 PAŹDZIERNIK 2018

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH NR 1 W ŁĘCZYCY

Nazwisko i Imię

Konkurencja

Wynik

Punkty

Zduńczyk Jakub

 

12,85

66

Góralczyk Kacper

100 m

12,85

66

       

Janiszewski Bartłomiej

 

25,94

69

Rosiński Łukasz

200m

27,09

60

       

Grzelak Paweł

 

1.00,74

56

Wiciński Adrian

400 m

DQ

DQ

       
       
 

800 m

   
       

Miśkiewicz Adam

 

4.56,45

61

Sochacki Adrian

1500m

 

DNS

Krupiński Kacper

 

5.16,38

52

       

Staniszewski Jakub

skok w dal

6,08

84

       
       

Rybarczyk Paweł

skok wzwyż

175

90

       
       
 

rzut dyskiem

   
       

Skowroński Dawid

 

10,90

74

Chałupnik Bartłomiej

pchnięcie kulą

9,38

65

       
       
 

rzut oszczepem

   
       
       
       

Sztafeta 4 x 100m

Sztafeta 4 x 100 m

48,84

91

       
       

Suma punktów 12 najlepszych wyników

834