Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI

SZKOLNA LIGA LA SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH DZIEWCZĄT

KOMUNIKAT

 

DATA:                      3.10.2018r

MIEJSCE:         Boisko Sportowej Szkoły Podstawowej Nr 3

w Aleksandrowie Łódzkim

 

ORGANIZATOR:            Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 3

w Aleksandrowie Łódzkim

                    ul. Bankowa 7/11  tel. 712 15 68

KOMISJA SĘDZIOWSKA:

Sędzia główny:                Ilona Zinser

Sędziowie skoku w dal:          Lidia Zdrajkowska

                    Anna Trawińska   

Sędziowie skoku wzwyż:        Tomasz Drab

                    Roman Karasiak

Sędziowie biegów:        Alina Dudkowska

                    Kazimierz Tomczyk

                    Joanna Wojnar

Sędziowie rzutów:            Robert Joachimiak   

Grzegorz Przybysz   

Tomasz Drab

                    Roman Karasiak

Sekretariat:                Paweł Zdrajkowski

WYNIKI DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT:

I miejsce     –  SMS LO IM. M. KOPERNIKA W ALEKSANDROWIE Ł.        –      927 PUNKTÓW

II miejsce     –  I LO IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W ŁĘCZYCY                 837 PUNKTÓW

III miejsce    –  ZS IM. JADWIGI GRODZKIEJ II LO W ŁĘCZYCY                690 PUNKTÓW

IV miejsce    –  I LO IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W OZORKOWIE             662 PUNKTY

V miejsce    –  ZS NR 2 IM. JANUSZA GROSZKOWISKIEGO W PABIANICACH        646 PUNKTÓW

VI miejsce    –  II LO IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W PABIANICACH                518 PUNKTÓW

 

3 PAŹDZIERNIK 2018

LO ALEKSANDRÓW

Nazwisko i Imię

Konkurencja

Wynik

Punkty

Gebler Julia

 

14,55

64

Parońska Justyna

100 m

14,84

59

Ruśkiewicz Klaudia

 

14,82

59

       

Przybylska Kamila

200m

28,85

82

       
       

Kołata Karolina

400 m

1.05,80

74

       

Werner Anna

 

2.39,73

69

Rybak Aleksandra

800 m

2.39,50

69

       
       
 

1500m

   
       

Olczyk Martyna

 

4,12

49

Szkudlarek Nikola

skok w dal

4,37

56

       
       
 

skok wzwyż

   
       
       

Piechota Justyna

rzut dyskiem

37,07

126

       

Otto Wiktoria

 

8,86

69

Fronczyk Wiktoria

pchnięcie kulą

12,36

112

       
       
 

rzut oszczepem

   
       
       
       

Sztafeta 4 x 100m

Sztafeta 4 x 100 m

55,75

88

       
       

Suma punktów 12 najlepszych wyników

927

 

3 PAŹDZIERNIK 2018

LO OZORKÓW

Nazwisko i Imię

Konkurencja

Wynik

Punkty

Kochańska Emilia

 

15,22

52

Skowrońska Klaudia

100 m

15,36

49

Bielawska Natalia

 

15,07

54

Majchrzak Magdalena

 

31,72

57

Pietrzak Zuzanna

200m

34,02

39

Majchrzak Natalia

 

35,38

28

Dropińska Margarita

 

1.15,16

45

Olejniczak Izabela

400 m

1.26,37

11

       

Lewandowska Patrycja

 

3.00,28

48

Sadowska Dominika

800 m

2.53,28

55

       
       
 

1500m

   
       

Wiśniewska Maja

 

4,17

50

Walis Weronika

skok w dal

4,10

48

       
       
 

skok wzwyż

   
       
       
 

rzut dyskiem

   
       

Zabilska Malwina

 

7,45

67

Krzewińska Paulina

pchnięcie kulą

6,48

41

Pierzgalska Jagoda

 

7,52

68

       
 

rzut oszczepem

   
       
       
       

Sztafeta 4 x 100m

Sztafeta 4 x 100 m

59,35

69

       
       

Suma punktów 12 najlepszych wyników

662

3 PAŹDZIERNIK 2018

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JADWIGI GRODZKIEJ II LO W ŁĘCZYCY

Nazwisko i Imię

Konkurencja

Wynik

Punkty

Dudkiewicz Patrycja

 

15,66

43

Szalkowska Oliwia

100 m

14,91

57

Graczyk Natalia

 

15,58

45

       
 

200m

   
       

Balcerzak Wiktoria

 

1.14,06

48

Królak Dominika

400 m

1.15,14

45

Stasiak Barbara

 

1.19,72

31

Majchrzak Liliana

 

3.07,94

40

Sowińska Patrycja

800 m

3.17,33

31

Stelmachowska Ewelina

 

3.26,14

22

       
 

1500m

   
       

Dobrowolska Anna

 

4,65

66

Granosik Paulina

skok w dal

4,10

48

       
       
 

skok wzwyż

   
       
       
 

rzut dyskiem

   
       

Kowalska Anita

 

8,08

60

Zawierucha Natalia

pchnięcie kulą

10,17

85

Wieczorek Aleksandra

 

8,71

68

       
 

rzut oszczepem

   
       
       
       

Sztafeta 4 x 100m

Sztafeta 4 x 100 m

56,32

85

       
       

Suma punktów 12 najlepszych wyników

690

3 PAŹDZIERNIK 2018

II LO IM. KRÓLOWEJ JADWIGI W PABIANICACH   

Nazwisko i Imię

Konkurencja

Wynik

Punkty

Kirsz Wiktoria

 

15,26

51

Sacewicz Martyna

100 m

17,49

9

       
       
 

200m

   
       

Syrewicz Julia

 

1.14,58

47

Beze Klaudia

400 m

1.17,14

39

       

Kalisz Kaja

 

3.24,59

23

Nowak Wiktoria

800 m

3.04,35

44

Orpel Barbara

 

3.10,19

38

       
 

1500m

   
       

Sęk Weronika

 

4,37

56

Watała Aleksandra

skok w dal

3,66

34

       
       
 

skok wzwyż

   
       
       
 

rzut dyskiem

   
       

Kroban Barbara

 

6,40

53

Ćwiok Jagoda

pchnięcie kulą

6,75

58

       
       
 

rzut oszczepem

   
       
       
       

Sztafeta 4 x 100m

Sztafeta 4 x 100 m

60,15

66

       
       

Suma punktów 12 najlepszych wyników

518

3 PAŹDZIERNIK 2018

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 2 IM. JANUSZA GROSZKOWISKIEGO W PABIANICACH

Nazwisko i Imię

Konkurencja

Wynik

Punkty

Jakóbczak Julia

 

15,12

54

Koziara Ewelina

100 m

13,01

111

Szalewska Aneta

 

16,40

30

       
 

200m

   
       

Madaj Natalia

 

1.11,70

56

Świtała Marika

400 m

1.29,23

2

       

Kazimierczak Anna

 

3.09,21

39

Smułka Ludmiła

800 m

3.06,84

41

       
       
 

1500m

   
       

Ignaczak Oliwia

 

3,90

41

Ditrich Kamila

skok w dal

3,64

33

       
       
 

skok wzwyż

   
       
       
 

rzut dyskiem

   
       

Małek Natalia

 

10,36

88

Luterek Weronika

pchnięcie kulą

7,68

70

       
       
 

rzut oszczepem

   
       
       
       

Sztafeta 4 x 100m

Sztafeta 4 x 100 m

57,01

81

       
       

Suma punktów 12 najlepszych wyników

646

3 PAŹDZIERNIK 2018

I LO IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W ŁĘCZYCY

Nazwisko i Imię

Konkurencja

Wynik

Punkty

Czerwińska Lidia

 

14,72

61

Raj Magdalena

100 m

15,05

55

       

Olejniczak Julia

 

33,35

44

Jaszczak Julia

200m

30,72

65

       

Jaros Anna

 

1.19,78

31

Rydczak Martyna

400 m

1.12,61

53

       

Głodek Katarzyna

 

3.05,68

43

Kaźmierczak Marika

800 m

3.13,70

        34

       
       
 

1500m

   
       

Kluska Katarzyna

 

3,62

32

Walczak Weronika

skok w dal

3,80

38

Tomes Martyna

 

4,90

75

       

Janiszewska Natalia

skok wzwyż

135

62

       

Flejszman Gabriela

 

29,00

95

Dziedzic Weronika

rzut dyskiem

26,89

87

       

Koperska Gabriela

 

10,18

86

Kaczmarek Gabriela

pchnięcie kulą

10,38

88

       
       
 

rzut oszczepem

   
       
       
       

Sztafeta 4 x 100m

Sztafeta 4 x 100 m

59,78

67

       
       

Suma punktów 12 najlepszych wyników

837