Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
 
SZCZEBEL ZAWODÓW/ gmina, powiat, rejon/: Finał Wojewódzki
 
TERMIN: 29 października 2018r.
 
MIEJSCE: Powiatowa Hala Sportowa w Pabianicach, ul. Św. Jana 30-36
 
ORGANIZATOR: Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach, ul. Pułaskiego 38
 
DYSCYPLINA: badminton dziewcząt
 
WYNIKI ZAWODÓW:

Grupa I

Wynik

Tabela Grupy I

ZSP w Mierzycach – SP nr 3 w Pabianicach

0:3

1. SP nr 3 w Pabianicach

SP nr 12 w Bełchatowie – SP Gminy Sieradz

0:3

2. SP Gminy Sieradz

ZSP w Mierzycach – SP Gminy Sieradz

2:3

3. ZSP w Mierzycach

SP nr 3 w Pabianicach – SP nr 12 w Bełchatowie

3:0

4. SP nr 12 w Bełchatowie

ZSP w Mierzycach – SP nr 12 w Bełchatowie

3:0

 

SP nr 3 w Pabianicach – SP Gminy Sieradz

3:0

 
     

Grupa II

Wynik

Tabela Grupy II

ZSSO SP nr 5 w Skierniewicach – SP w Żarnowie

2:3

1. ZSSO SP nr 5 w Skierniewicach

SP w Parzęczewie – ZSSO SP nr 5 w Skierniewicach

1:3

2. SP w Parzęczewie

SP w Parzęczewie – SP w Żarnowie

3:1

3. SP w Żarnowie

     

Finał

 

mecz o III miejsce: SP Gminy Sieradz – SP w Parzęczewie

3:0

mecz o I miejsce: SP nr 3 w Pabianicach – ZSSO SP nr 5 w Skierniewicach

3:0

 
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

I m.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach (powiat pabianicki)

II m.

ZSSO Szkoła Podstawowa nr 5 w Skierniewicach (powiat skierniewicki)

III m.

Szkoła Podstawowa Gminy Sieradz (powiat sieradzki)

IV m.

Szkoła Podstawowa w Parzęczewie (powiat zgierski)

V m.

Szkoła Podstawowa w Żarnowie (powiat opoczyński)

VI m.

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Mierzycach (powiat wieluński)

VII m.

Szkoła Podstawowa nr 12 w Bełchatowie (powiat bełchatowski)

 
Liczba zawodników ogółem 18 w tym zrzeszonych w klubach: 3
Dyscypliny sportowe jakie uprawiają zawodnicy zrzeszeni w klubach:
siatkówka: liczba zawodników – 1
tenis stołowy: liczba zawodników – 2
 
Nazwiska i imiona zwycięzców:
1. Amelia Jaworska
2. Nikola Nowińska
 
Nazwisko i imię nauczyciela wf zwycięskiej drużyny: Svitlana Kosenchuk
Nazwisko i imię dyrektora szkoły zwycięskiej drużyny: Waldemar Flajszer
 
Pabianice, 19 października 2018 r.