Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

KOMUNIKAT KOŃCOWY Z ZAWODÓW
IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
 
SZCZEBEL ZAWODÓW/ gmina, powiat, rejon/: Finał Wojewódzki
 
TERMIN: 29 października 2018r.
 
MIEJSCE: Powiatowa Hala Sportowa w Pabianicach, ul. Św. Jana 30-36
 
ORGANIZATOR: Młodzieżowy Dom Kultury w Pabianicach, ul. Pułaskiego 38
 
DYSCYPLINA: badminton chłopców
 
WYNIKI ZAWODÓW:

Grupa I

Wynik

Tabela Grupy I

SP nr 12 w Bełchatowie – ZSP w Opocznie

0:3

1. SP nr 11 w Piotrkowie Tryb

SP nr 11 w Piotrkowie Tryb – SP w Lubani

3:0

2. ZSP w Opocznie

SP nr 12 w Bełchatowie – SP w Lubani

0:3

3. SP w Lubani

ZSP w Opocznie – SP nr 11 w Piotrkowie Tryb

0:3

4. SP nr 12 w Bełchatowie

SP nr 12 w Bełchatowie – SP nr 11 w Piotrkowie Tryb

0:3

 

ZSP w Opocznie – SP w Lubani

3:1

 
     

Grupa II

Wynik

Tabela Grupy II

SP nr 4 w Skierniewicach – SP nr 16 w Pabianicach

1:3

1. SP nr 16 w Pabianicach

ZSP w Mierzycach – SP w Parzęczewie

1:3

2. SP w Parzęczewie

SP nr 4 w Skierniewicach – SP w Parzęczewie

2:3

3. SP nr 4 w Skierniewicach

SP nr 16 w Pabianicach – ZSP w Mierzycach

3:0

4. ZSP w Mierzycach

SP nr 4 w Skierniewicach – ZSP w Mierzycach

3:1

 

SP nr 16 w Pabianicach – SP w Parzęczewie

3:2

 
     

Finał

 

mecz o III miejsce: ZSP w Opocznie – SP w Parzęczewie

3:1

mecz o I miejsce: SP nr 11 w Piotrkowie Tryb – SP nr 16 w Pabianicach

3:0

 
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

I m.

Szkoła Podstawowa nr 11 w Piotrkowie Trybunalskim (powiat m. Piotrków Trybunalski)

II m.

Szkoła Podstawowa nr 16 w Pabianicach (powiat pabianicki)

III m.

Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie (powiat opoczyński)

IV m.

Szkoła Podstawowa w Parzęczewie (powiat zgierski)

V-VIII m.

Szkoła Podstawowa nr 4 w Skierniewicach (powiat m. Skierniewice)

V-VIII m.

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Mierzycach (powiat wieluński)

V-VIII m.

Szkoła Podstawowa w Lubani (powiat rawski)

V-VIII m.

Szkoła Podstawowa nr 12 w Bełchatowie (powiat bełchatowski)

 
Liczba zawodników ogółem 20 w tym zrzeszonych w klubach: 5
Dyscypliny sportowe jakie uprawiają zawodnicy zrzeszeni w klubach:
badminton: liczba zawodników – 2; piłka nożna: liczba zawodników – 3
 
Nazwiska i imiona zwycięzców:
1. Maksymilian Danielak
2. Dawid Dolot
Nazwisko i imię nauczyciela wf zwycięskiej drużyny: Sławomir Stańczyk
Nazwisko i imię dyrektora szkoły zwycięskiej drużyny: Teresa Marczak
 
Pabianice, 29 października 2018 r.