Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

Harmonogram zajęć 2019/2020

stan na 3.10.2019

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek

Gimnastyka korekcyjna

Aleksandra Szczepaniak

16:00-16:45 gr. I

17:00-17:45 gr. II

18:00-18:45 gr. III

16:00-16:45 gr. I

17:00-17:45 gr. II

18:00-18:45 gr. III

Taniec HipHop GANESZ

Beata Stasiak

16:00-16:50 Conector

17:00-18:30 Wataha

18:30-20:30 F2 I Frisky

17:00-18:30 Bitsy

18:30-20:00 Kabum

16:00-16:50 Conector

17:00-18:30 Wataha

18:30-20:30 F2 I Frisky

16:15-17:45 Bitsy

17:45-19:15 Kabum

19:15-20:30 Open

Taniec nowoczesny

DOBRY SQUAD

Monika Czaplicka

15:00-16:15 DS Fresh

16:15-17:15 DS Zioms

17:15-19:00 DS Sztos

19:00-20:30 DS Raz

15:30-17:00 DS Zioms

17:00-18:45 DS Sztos

18:45-20:30 DS Raz

Język angielski

Elżbieta Raczyńska

15:30-16:20 kl. VII i VIII

16:30-17:30 kl. I

szkoły średniej

17:35-18:45 kl. II i III szkoły średniej

15:30-16:20 kl. VII i VIII

16:30-17:30 kl. I

szkoły średniej

17:35-18:45 kl. II i III szkoły średniej

Język angielski

Izabela

Jaracz

15:00-16:00 kl. II

16:05-17:05 kl. III

17:10-18:15 od kl. V

15:00-16:00 kl. III

16:05-17:10 kl. VI B

17:15-18:20 kl. VI A

15:00-16:00 kl. II

16:05-17:10 kl. VI B

17:15-18:20 kl. V

18:25-19:30 kl. VI A

Zajęcia wokalne

Magdalena Filipiak

15:00-16:15 gr. 11-13 lat średniozaawansowana I

16:20-17:35 gr. 11-13 lat średniozaawansowana II

17:40-18:55 gr. 15-18 lat

początkująca

15:00-16:00 gr. 8-10 lat

początkująca I

16:05-16:50 gr. 7 lat

początkująca

16:55-17:55 gr. 9-10 lat

średniozaawansowana

15:15-16:30 gr. 12-15 lat

zaawansowana I

16:35-17:50 gr. 12-15 lat

średniozaawansowana II

18:00-19:30

gr. LO i studenci

15:00-16:15 gr. 11-13 lat

średniozaawansowana III

16:20-17:20 gr. 8-9 lat

początkująca II

17:25-18:10

gr. wymienna

Zajęcia muzyczne

Krzysztof Straburzyński

16:10-16:55

średniozaaw. s. 10

16:55 – 17:40

średniozaaw. s. 10

17:50-18:35

początkujący s.10

18:35-19:20

początkujący s.10

19:30-20:15

zaawans. studio

14:30-15:15

zespół s.10

15:15-16:00

zespół s.10

16:05-16:50

średniozaaw. s. 10

16:55-17:40

średniozaaw. s. 10

16:10-16:55

średniozaaw. s. 10

17:05-17:50

zespół gitarowy s.10

17:50-18:35

zespół gitarowy s.10

18:45-19:30

zespół starszy studio

19:20-20:15

zespół starszy studio

16:10-16:55

zespół gitarowy s.10

17:05-17:50

zajęcia perkusyjne studio

17:50-18:35

zajęcia perkusyjne studio

18:45-19:30

zajęcia perkusyjne studio

19:30-20:15

zajęcia perkusyjne studio

Zajęcia umuzykalniające

i

keyboard

Małgorzata Skibińska

15:15-15:45 rytmika (4 lata)

15:50-16:35 rytmika (5 lat)

16:40-17:25 rytmika (6,7 lat)

17:30-18:30 zajęcia taneczno-wokalne (8 lat)

14:15-15:00 keyboard

15:00-15:45 keyboard

15:45-16:30 keyboard

16:30-17:15 keyboard

17:15-18:00 keyboard

18:00-18:45 keyboard

18:45-19.30 keyboard

15:15-15:45 rytmika (4 lata)

15:50-16:35 rytmika (5 lat)

16:40-17:25 rytmika (6,7 lat)

17:30-18:30 zajęcia taneczno-wokalne (8 lat)

Plastyka, ceramika

Jacek Kowalski

15:30-17:00 6-9 lat

gr. młodsza I

17:10-19:00 10-20 lat

gr. starsza II

15:30-17:00 6-9 lat

gr. młodsza III

17:10-19:00 10-20 lat

gr. starsza IV

Plastyka

Ludmiła

Morawska-Baykowska

15:00-16:30 6-7 lat

Techniki plastyczne

16:30-18:00 6-7 lat

Techniki plastyczne

15:00-16:00 5-6 lat

Zabawy ze sztuką

16:00-17:30 8-9 lat

Podstawy plastyki

17:35-19:05 8-9 lat

Podstawy plastyki

15:00-17:00 10-11 lat

Rysunek, malarstwo,rzeźba

17:05-19:05 10-11 lat

Rysunek, malarstwo,rzeźba

15:00-17:30 (15:30-18:00 od 13.09) 12 lat i więcej

Rysunek, malarstwo,grafika

Zajęcia teatralne

Małgorzata Śmiałkowska

16:45-18:30 gr. młodsza

18:30-19:15 gr. starsza

15:00-16:00 gr. młodsza

16:00-18:30 gr. starsza

Świetlica, warsztaty twórczości

Anna Ucińska

13:00-19:30

Warsztaty twórczości

15:20-16:50 gr. I

17:00-19:00 gr. II

13:00-19:30 13:00-19:30