1. Uczestnicy szkół podstawowych z terenu Powiatu Pabianickiego będą się ubiegać o ZŁOTĄ MASKĘ 2021 w dwóch kategoriach wiekowych (klasy I-III i IV-VI) prezentując dowolny utwór poetycki w formie dialogu.
2. Prezentacja powinna zawierać elementy gry aktorskiej tzn.: gest, ruch, mimikę, działanie na rekwizycie itp.
3. Każdy uczestnik może brać udział w jednej prezentacji.
4. W jednej prezentacji może brać udział maksymalnie 5 uczniów.
5. Każda szkoła może zgłosić 4 prezentacje w kategorii I-III i 4 prezentacje w kategorii IV-VI.
6. Zaleca się ograniczenie elementów scenografii.
7. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie udziału poprzez czytelne wypełnienie KARTY ZGŁOSZENIA oraz OŚWIADCZENIA podpisanego przez rodzica/opiekuna prawnego każdego dziecka (do pobrania na stronie MDK-u www.mdk-pabianice.pl w dziale konkursy artystyczne).
8. Wypełnione zgłoszenia oraz oświadczenia należy dostarczyć do MDK lub wysłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w temacie maila wpisując „porozmawiajmy poezją 2021”) do 18 października 2021.
9. Kolejność występów uczestników będzie ustalona przez organizatora i udostępniona w dniu konkursu.
10. Konkurs odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach, ul. Pułaskiego 38 w dniu 27 października 2021 o godz. 11:00.
11. Prezentacje konkursowe mogą być transmitowane na żywo na kanale Youtube MDK-u
12. Organizator zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji powyższego regulaminu.
13. Ochrona danych osobowych – pełne informacje znajdują się TUTAJ.
14. UWAGA!!! Wszyscy uczestnicy jak i opiekunowie zobowiązani są do noszenia maseczek zakrywających usta i nos podczas przebywania w budynku MDK-u. Wyjątkiem jest czas prezentacji na scenie.

plakat web