POWIATOWY KONKURS RECYTACJI
Z ELEMENTAMI GRY AKTORSKIEJ

Porozmawiajmy poezją
Złota maska 2019

1. Uczestnicy szkół podstawowych z terenu Powiatu Pabianickiego będą się ubiegać o ZŁOTĄ MASKĘ 2019 w dwóch kategoriach wiekowych (klasy I-III i IV-VI) prezentując dowolny utwór poetycki w formie dialogu.
2. Prezentacja powinna zawierać elementy gry aktorskiej tzn.: gest, ruch, mimikę, działanie na rekwizycie itp.
3. Każdy uczestnik może brać udział w jednej prezentacji.
4. W jednej prezentacji może brać udział maksymalnie 5 uczniów.
5. Każda szkoła może zgłosić 4 prezentacje w kategorii I-III i 4 prezentacje w kategorii IV-VI.
6. Zaleca się ograniczenie elementów scenografii.
7. Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie udziału poprzez czytelne wypełnienie KARTY ZGŁOSZENIA oraz OŚWIADCZENIA podpisanego przez rodzica/opiekuna prawnego każdego dziecka.
8. Wypełnione zgłoszenia należy dostarczyć do MDK lub wysłać pocztą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (w temacie maila wpisując „porozmawiajmy poezją 2019”) do 25 października 2019.
9.Kolejność występów uczestników będzie ustalona przez organizatora i udostępniona w dniu konkursu.
10. Konkurs odbędzie się w Młodzieżowym Domu Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach, ul. Pułaskiego 38 w dniu 5 listopada 2019 o godz. 11:00.
11. Prezentacje konkursowe będą transmitowane na żywo na kanale Youtube MDK-u
12. Organizator zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji powyższego regulaminu.
13. Ochrona danych osobowych – pełne informacje znajdują się TUTAJ.

plakat web