Logo

Nazwa zespołu/Nazwisko i imię uczestnika Nazwa Konkursu Data Nazwisko i imię instruktora Osiągnięcie
Dobry Squad SZTOS XVI Ogólnopolski Konkurs Tańca Nowoczesnego w Pabianicach 12.10.2019 Monika Czaplicka II miejsce kat. 12-15 lat
Kuba Brykowski Zawody Na Kwadracie w Korotszynie   Beata Stasiak Top 32
Aleksander Ciemnoczołowski Zawody Na Kwadracie w Korotszynie   Beata Stasiak Top 8
Roksana Gacka Zawody Na Kwadracie w Korotszynie   Beata Stasiak II miejsce
Aleksander Ciemnoczołowski Zawody Ostrowski Styl w Ostrowii Mazowieckiej   Beata Stasiak III miejsce
Martyna Domańska Zawody Na Kwadracie w Korotszynie   Beata Stasiak Top 19
Julia Przybylska Zawody Na Kwadracie w Korotszynie   Beata Stasiak Top 16
Honorata Stasiak Zawody Na Kwadracie w Korotszynie   Beata Stasiak Top 8
Honorata Stasiak Zawody Freestyle is the Kij Grudzień Beata Stasiak I miejsce
Bartosz Stasiak Zawody Freestyle is the Kij Wrzesień Beata Stasiak I miejsce
Bartosz Stasiak Zawody Na Kwadracie w Korotszynie   Beata Stasiak Top 19
Bartosz Stasiak Zawody Ostrowski Styl w Ostrowii Mazowieckiej   Beata Stasiak Top 16
Kacper Koman Zawody Ostrowski Styl w Ostrowii Mazowieckiej   Beata Stasiak Top 16
Dobry Squad Sztos Konkurs Tańca Nowoczesnego w Pabianicach   Monika Czaplicka Formacja II miejsce
Dobry Squad Sztos Niezłe snow   Monika Czaplicka Formacja III miejsce
Dobry Squad Sztos Niezłe snow   Monika Czaplicka Mini-formacja II miejsce
Duet Kardas/Woszczak Niezłe snow   Monika Czaplicka II miejsce
Eryk Faber Niezłe snow   Monika Czaplicka Solo II miejsce
Dobry Squad Raz Niezłe snow   Monika Czaplicka Formacja IV miejsce
Dobry Squad Raz Niezłe snow   Monika Czaplicka Mini-formacja II miejsce
Duet Olkusz/Markiewicz Niezłe snow   Monika Czaplicka I miejsce
Duet Skrzydłowska/Łoś Niezłe snow   Monika Czaplicka II miejsce
Magda Olkusz Niezłe snow   Monika Czaplicka Solo I miejsce
Oliwia Markiewicz Niezłe snow   Monika Czaplicka Solo II miejsce
Kinga Augustyniak XXI ogólnopolski konkurs plastyczny „Kartka świąteczna – Boże Narodzenie, Nowy Rok” 5.12.2019 Jacek Kowalski wyróżnienie
Wojciech Gajzler XXI ogólnopolski konkurs plastyczny „Kartka świąteczna – Boże Narodzenie, Nowy Rok” 5.12.2019 Jacek Kowalski wyróżnienie
Nadia Bamberska XXI ogólnopolski konkurs plastyczny „Kartka świąteczna – Boże Narodzenie, Nowy Rok” 5.12.2019 Ludmiła Morawska-Baykowska III miejsce
Hanna Grobelska XXI ogólnopolski konkurs plastyczny „Kartka świąteczna – Boże Narodzenie, Nowy Rok” 5.12.2019 Ludmiła Morawska-Baykowska wyróżnienie
Rozalia Wiśniewska XXI ogólnopolski konkurs plastyczny „Kartka świąteczna – Boże Narodzenie, Nowy Rok” 5.12.2019 Ludmiła Morawska-Baykowska III miejsce
Marianna Pawlak XXI ogólnopolski konkurs plastyczny „Kartka świąteczna – Boże Narodzenie, Nowy Rok” 5.12.2019 Ludmiła Morawska-Baykowska I miejsce
Krystian Kubik XX Powiatowy Konkurs Recytacji „Porozmawiajmy poezją” 5.11.2019 Małgorzata Pedo III miejsce
Pola Cieślarek Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kartka Świąteczna – Boże Narodzenie, Nowy Rok” - Świdnica   Anna Ucińska wyróżnienie
Nadia Bamberska Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Świat wartości w oczach młodych” - Legnica   Anna Ucińska nagroda
Janina Krzesińska Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Anioły są takie” - Lublin   Anna Ucińska wyróżnienie
Julia Kik Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Świat wartości w oczach młodych” - Legnica   Anna Ucińska nagroda
Barbara Lisiecka Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Kartka Świąteczna – Boże Narodzenie, Nowy Rok” - Świdnica   Anna Ucińska wyróżnienie
Zofia Lisiecka XXI ogólnopolski konkurs plastyczny „Kartka świąteczna – Boże Narodzenie, Nowy Rok” 5.12.2019 Anna Ucińska wyróżnienie
Helena Lisiecka XXI ogólnopolski konkurs plastyczny „Kartka świąteczna – Boże Narodzenie, Nowy Rok” 5.12.2019 Anna Ucińska III miejsce
Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.