Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu
w siatkówce dziewcząt
 
W rozgrywkach, które odbyły się 17 lutego 2020 r. w Powiatowej Hali Sportowej w Pabianicach udział wzięły: Szkoła Podstawowa w Lutomiersku, Szkoła Podstawowa w Bychlewie, Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa nr 14 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa  w Woli Zaradzyńskiej, Szkoła Podstawowa nr 5 w Konstantynowie Łódzkim.
 
WYNIKI ZAWODÓW:

Grupa I

Wynik

Tabela grupy I

SP wBychlewie –  SP nr 3 w Pabianicach 

0:2

1. SP nr 3 w Pabianicach

SP nr 14 w Pabianicach - SP wBychlewie

2:0

2. SP nr 14 w Pabianicach

SP nr 3 w Pabianicach  - SP nr 14 w Pabianicach

2:1

3. ZSP w Bychlewie

     

Grupa II

Wynik

Tabela grupy II

SP nr 5 w Konstantynowie Ł– SP w Lutomiersku

2:0

1. SP nr 5 w Konstantynowie Ł.

SP w Woli Zaradzyńskiej– SP nr 5 w Konstantynowie Ł.

0:2

2. SP w Lutomiersku

SP w Woli Zaradzyńskiej – SP w Lutomiersku

0:2

3. SP w Woli Zaradzyńskiej

     
     

Półfinał

   

SP w Lutomiersku – SP nr 3 w Pabianicach

0:2

 

SP nr 5 w Konstantynowie Ł. – SP nr 14 w Pabianicach

2:0

 
     

Finał

Wynik

mecz o V miejsce: SP w Bychlewie – SP w Woli Zaradzyńskiej

2:0

mecz o III miejsce: SP nr 14 w Pabianicach – SP w Lutomiersku

2:1

mecz o I miejsce: SP nr 5 w Konstantynowie Ł. – SP nr 3 w Pabianicach

2:0

 
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

I m.

Szkoła Podstawowa nr 5 w Konstantynowie Łódzkim

II m.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach

III m.

Szkoła Podstawowa nr 14 w Pabianicach

IV m.

Szkoła Podstawowa w Lutomiersku 

V m.

Szkoła Podstawowa w Bychlewie

VIm.

Szkoła Podstawowa w Woli Zaradzyńskiej

   
 
Awans do półfinału wojewódzkiego – Szkoła Podstawowa nr 5 w Konstantynowie Łódzkim
 
Najlepszą zawodniczką turnieju wybrano Wiktorię Parszywka ze Szkoły Podstawowej nr 5
w Konstantynowie Łódzkim. Drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Konstantynowie Łódzkim pod opieką p. Anny ogodzkiej grała w składzie: Oliwia Barylska, Lena Grubska, Natalia Kiejnich, Oliwia Klimczak, Dominika Klimczewska, Julia Mączak, Wiktoria Parszywka, Julia Pietrzak, Hanna Politowicz, Kamila Tracz.