Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ
Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu
w siatkówce chłopców
                W rozgrywkach, które odbyły się 19 lutego 2019 r. w Szkole Podstawowej w Dobroniu udział wzięły: Szkoła Podstawowa w Kazimierzu, Szkoła Podstawowa w Dobroniu, Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa nr 14 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa w Woli Zaradzyńskiej, Szkoła Podstawowa w Bychlewie, Szkoła Podstawowa nr 5 w Konstantynowie Łódzkim.
WYNIKI ZAWODÓW:
Grupa I Wynik Tabela grupy I
SP nr 14 w Pabianicach – SP w Woli Zaradzyńskiej 2:0 1. SP nr 14 w Pabianicach
SP nr 3 w Pabianicach – SP nr 14 w Pabianicach 1:2 2. SP nr 3 w Pabianicach
SP nr 3 w Pabianicach – SP w Woli Zaradzyńskiej 2:0 3. SP w Woli Zaradzyńskiej
   
Grupa II Wynik Tabela grupy II
SP nr 5 w Konstantynowie Łódzkim – SP w Dobroniu 0:2 1. SP w Dobroniu
SP nr 5 w Konstantynowie Łódzkim – SP w Kazimierzu 2:0 2. SP w Bychlewie
SP w Dobroniu – SP w Kazimierzu 2:0 3. SP nr 5 w Konstanynowie Ł.
SP w Dobroniu – SP w Bychlewie 2:0 4.SP w Kazimierzu
SP w Bychlewie - SP nr 5 w Konstantynowie Łódzkim 2:0

SP w Bychlewie - SP w Kazimierzu

1:2
Półfinał
SP w Bychlewie– SP nr 14 w Pabianicach 0:2
SP w Dobroniu – SP nr 3 w Pabianicach 2:0
Finał Wynik
mecz o V miejsce: SP w Woli   Zaradzyńskiej – SP nr 5 w Konstantynowie Ł. 0:2
mecz o III miejsce: SP nr 3 w Pabianicach – SP w Bychlewie 2:0
mecz o I miejsce: SP w Dobroniu – SP nr 14 w Pabianicach 2:0
       
KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:
I m. Szkoła Podstawowa w Dobroniu
II m. Szkoła Podstawowa nr 14 w Pabianicach
III m. Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach
IV m. Szkoła Podstawowa w Bychlewie
V m. Szkoła Podstawowa nr w Konstantynowie Łódzkim

VI m.

VIIm.

Szkoła Podstawowa w Woli Zaradzyńskiej

Szkoła Podstawowa w Kazimierzu

Awans do półfinału wojewódzkiego – Szkoła Podstawowa w Dobroniu
Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Oliviera Koniecznego ze Szkoły Podstawowej w Dobroniu. Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Dobroniu pod opieką p. Jerzego Antoniaka grała w składzie: Szymon Cieślak, Ernest Dębski, Przemysław Gasewicz, Przemysław Jaksa, Dawid Każmierczak, Olivier Konieczny, Sebastian Kopijas, Oleksander Onyskiv, Mikołaj Poleski, Eryk Skiba, Marcin Skibiński, Tobjasz Szymon.