Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

IGRZYSKA DZIECI
Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu
w mini piłce ręcznej chłopców
 
W zawodach, które odbyły się 20 listopada 2018r. w Powiatowej Hali Sportowej w Pabianicach udział wzięły następujące szkoły: Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa nr 14 w Pabianicach, Szkoła Podstawowa w Pawlikowicach, Szkoła Podstawowa nr 2 w Konstantynowie Łódzkim, Szkoła Podstawowa w Woli Zaradzyńskiej, Szkoła Podstawowa w Dobroniu, Szkoła Podstawowa nr 9 w Pabianicach. Zespoły grały systemem „każdy z każdym”.
 
Przebieg turnieju

Grupa I

Wynik

Tabela grupy I

SP nr 2 w Konstantynowie Łódzkim – SP w Pawlikowicach

1:1

1. SP w Woli Zaradzyńskiej

SP w Dobroniu – SP w Woli Zaradzyńskiej

0:8

2. SP nr 2 w Konstantynowie Ł.

SP nr 2 w Konstantynowie Łódzkim – SP w Woli Zaradzyńskiej

3:3

3. SP w Dobroniu

SP w Dobroniu – SP w Pawlikowicach

1:0

4. SP w Pawlikowicach

SP nr 2 w Konstantynowie Łódzkim – SP w Dobroniu

2:0

 

SP w Pawlikowicach – SP w Woli Zaradzyńskiej

2:3

 
     

Grupa II

Wynik

Tabela grupy II

SP nr 14 w Pabianicach – SP nr 9 w Pabianicach

1:1

1. SP nr 9 w Pabianicach

SP nr 3 w Pabianicach – SP nr 9 w Pabianicach

2:4

2. SP nr 3 w Pabianicach

SP nr 3 w Pabianicach – SP nr 14 w Pabianicach

6:0

3. SP nr 14 w Pabianicach

     

Półfinał

   

SP nr 9 w Pabianicach – SP nr 2 w Konstantynowie Łódzkim

7:4

 

SP nr 3 w Pabianicach – SP w Woli Zaradzyńskiej

5:4

 
     

Finał

   

mecz o III miejsce: SP nr 2 w Konstantynowie Łódzkim – SP w Woli Zaradzyńskiej

5:4

mecz o I miejsce: SP nr 9 w Pabianicach – SP nr 3 w Pabianicach

3:4

 

TABELA KOŃCOWA

I m.

Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach

II m.

Szkoła Podstawowa nr 9 w Pabianicach

III m.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Konstantynowie Łódzkim

IV m.

Szkoła Podstawowa w Woli Zaradzyńskiej

V-VI m.

Szkoła Podstawowa nr 14 w Pabianicach

V-VI m.

Szkoła Podstawowa w Dobroniu

VII m.

Szkoła Podstawowa w Pawlikowicach

 
    Zespół ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Pabianicach pod opieką p. Marka Czekalskiego grał w składzie: Jakub Boniecki, Kajetan Fiołna, Ignacy Górak, Jakub Jachowicz, Konrad Jacoń, Marcin Osawald, Oskar Rosiak, Szymon Seroczyński, Marcin Stasiak, Damian Sulewski, Aleksander Warmiński, Kacper Wiszniewski, Igor Wojtyniak.
 
Awans do półfinału wojewódzkiego: Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach.