Młodzieżowy Dom Kultury im. Heleny Salskiej w Pabianicach

95-200 Pabianice, ul. Pułaskiego 38
tel./fax. 42 215-20-93
e-mail: mdk@poczta.konsys.pl

LIGA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH DZIEWCZĄT
PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI
KOMUNIKAT
 
DATA:
5.10.2020

MIEJSCE:
Boisko Sportowej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim
 
ORGANIZATOR: Sportowa Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie Łódzkim ul. Bankowa 7/11 tel. 712 15 68
 
KOMISJA SĘDZIOWSKA:
Sędzia główny: Robert Joachimiak
Sędziowie skoków: Joanna Wojnar, Piotr Kuczkowski, Jan Marczewski
Sędziowie biegów: Kazimierz Tomczyk, Robert Kowalski, Kacper Raczyński
Sędziowie rzutów: Robert Joachimiak, Ludwik Janowski, Justyna Piechota
Sekretariat: Paweł Zdrajkowski
 
WYNIKI DRUŻYNOWE DZIEWCZĄT:
I miejsce – SMS LO IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA W ALEKSANDROWIE Ł. – 994 PUNKTY
II miejsce – I LO IM. KAZIMIERZA WIELKIEGO W ŁĘCZYCY – 760 PUNKTÓW
 

LIGA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH DZIEWCZĄT

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI

5 października 2020
SMS LO ALEKSANDRÓW
Nazwisko i Imię Konkurencja Wynik Punkty
Warszewska Natalia 100 m 14,50 65
Szulak Aleksandra 29,35 76
Pustelnik Natalia 200m 30,33 68
400 m
Jabłońska Oliwia 2.41,35 66
Jakubowska Magdalena 800 m 2.51,95 56
1500m
Wodzińska Weronika 4,86 73
Mirowska Weronika skok w dal 4,66 67
skok wzwyż
Frączyk Wiktoria 35,18 118
Skoczeń Wiktoria rzut dyskiem 20,16 59
Otto Wiktoria 29,28 96+
Klimczak Klaudia 11,89 107
Mrowińska Gabriela pchnięcie kulą 10,87 95+
Kaczmarek Klaudia 9,95 83+
rzut oszczepem
Sztafeta 4 x 100m Sztafeta 4 x 100 m 55,58 89+
Suma punktów 12 najlepszych wyników 994

 

LIGA SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH DZIEWCZĄT

PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI

5 października 2020
I LO ŁĘCZYCA
Nazwisko i Imię Konkurencja Wynik Punkty
Pałczyńska Nikola 14,73 61
Jaszczak Julia 100 m 14,15 72
Rydczak Martyna 200m 32,53 50
400 m
Plicha Patrycja 3.32,52 15
7Pawłowska Maja 800 m 3.02,81 45
1500m
Koperska Kalina 4,41 58
Bieniak Natalia skok w dal 4,36 57
Kępska Oliwia skok wzwyż 128 53+
Kołdrzak Julia 31,47 104
Flejszman Gabriela rzut dyskiem 29,14 96
Witkowska Daria 8,40 64+
Kluska Katarzyna pchnięcie kulą 8,14 61+
Krysiak Natalia rzut oszczepem 21,44 51
Sztafeta 4 x 100m Sztafeta 4 x 100 m 58,15 74+
Suma punktów 12 najlepszych wyników 760