Logo

Protokół z:
XII Powiatowego Biegu Ulicznego im. Jadwigi Wajsówny
 
W biegu wystartowało 173 uczestników:
  • kategoria najmłodsza (do 7 lat: 2011 i młodsze) – 30 uczestników

  • kategoria dziecięca (od 8 do 10 lat: 2010 – 2008) – 19 uczestników

  • kategoria młodzieżowa (od 11 do 19 lat: 2003 – 1999) – 44 uczestników

  • kategoria open (20 lat i więcej) – 80 uczestników

 
KLASYFIKACJA GENERALNA
Kategoria najmłodsza:
 

dziewczęta do 7 lat

   

chłopcy do 7 lat

1.

Zosia Krysiak (2011) SP nr 1 w Pabianicach

 

1.

Szymon Krawczyk (2011) PM nr 12 Pabianice

2.

Hanna Pabich (2011) SP nr 16/ Azymut

 

2.

Kacper Olenderek (2011)

3.

Julia Malinowska (2011) SP Bychlew

 

3.

Filip Kaźmierczak (2011) SP Pawlikowice

4.

Kasia Rybińska (2011) PM nr 8 Pabianice

 

4.

Maksymilian Błoch (2012) PM nr 14 Pabianice

5.

Weronika Sowała (2011) PM nr 10 Pabianice

 

5.

Dominik Turczyński (2011) SP Pawlikowice

6.

Hanna Gościłowicz (2011) PM nr 13 Pabianice

 

6.

Maciej Siewiaszczyk (2011) SP Pawlikowice

7.

Julia Duraj (2012) PM nr 13 Pabianice

 

7.

Franciszek Pawłowski (2011) PM nr 15 Pabianice

8.

Maria Szymańska (2012) PM nr 4 Pabianice

 

8.

Ignacy Kasznicki (2012) GKS Ksawerów

9.

Natalia Lesman (2013) PM nr 14 Pabianice

 

9.

Adam Raczyński (2013) Przedszkole „Kids&co” Łódź

10.

Jagoda Gościłowicz (2014) PM nr 13 Pabianice

 

10.

Kacper Antoniewski (2011) SP Pawlikowice

11.

Ania Krawczyk (2015)

 

11.

Stanisław Rybiński (2013) PM nr 8 Pabianice

12.

Izabela Fronczala (2016) kuponiki.com

 

12.

Kornel Błoch (2014) PM nr 14 Pabianice

13.

Kaja Gościłowicz (2016)

 

13.

Tymoteusz Szymański (2014) PM nr 4 Pabianice

     

14.

Hubert Pawlak (2015) Korona Pabianice

     

15.

Łukasz Jędrys (2015) SP Bychlew

     

16.

Jakub Kapuściński (2014)

     

17.

Gabriel Kapuściński (2016)

 

Kategoria dziecięca:

 

dziewczęta 8-10 lat

   

chłopcy 8-10 lat

1.

Laura Eljasz (2010) SP nr 1 Łódź

 

1.

Miłosz Gramsz (2008) SP nr 13 Pabianice

2.

Marta Raczyńska (2009) SP nr 3 Pabianice

 

2.

Piotr Krawczyk (2008) SP nr 13 Pabianice

3.

Kalina Kowalczyk (2009) Azymut Pabianice

 

3.

Adam Wiśniewski (2010) Azymut Pabianice

4.

Nikola Kuryłek (2008) SP Pawlikowice

 

4.

Łukasz Łubisz (2010) Azymut Pabianice

5.

Julia Jędrys (2010) SP Bychlew

 

5.

Paweł Szuszwalak (2008) SP Bychlew

6.

Ola Duraj (2009) SP nr 3 Pabianice

 

6.

Łukasz Kuryłek (2008) SP Pawlikowice

     

7.

Amadeusz Giedrojć (2010) SP 3/ Włókniarz

     

8.

Marcel Dobrzański (2010) SP nr 3 Pabianice

     

9.

Krzysztof Uciński (2008) Azja Pabianice

     

10.

Michał Urbański (2008)

     

11.

Krzysztof Kromkowski (2010) SP nr 3

     

12.

Julian Krysiak (2010) SP nr 1 Pabianice

     

13.

Dominik Pacuszka (2010) SP Pawlikowice

 
Kategoria młodzieżowa:
 

dziewczęta 11-15 lat

   

chłopcy 11-15 lat

1.

Julia Krempińska (2003) Azymut Pabianice

 

1.

Jan Sztranek (2003) Azymut Pabianice

2.

Martyna Pacuszka (2004) SP Pawlikowice

 

2.

Dawid Marcinkowski (2004) RKS Łódź

3.

Ola Kaźmierczak (2007) SP Pawlikowice

 

3.

Krystian Guziak (2004) SP Pawlikowice

     

4.

Kacper Kosmala (2005)

     

5.

Mateusz Strachowski (2006) SP Pawlikowice

     

6.

Franciszek Krempiński (2007) Azymut Pabianice

     

7.

Piotr Marcinkowski (2007)

     

8.

Dominik Kaczmarek (2004) SP Pawlikowice

     

9.

Jakub Wiśniewski (2007) Azymut Pabianice

     

10.

Dominik Łubisz (2006) Azymut Pabianice

     

11.

Olaf Wolski (2006) SP nr 9 Pabianice

     

12.

Adrian Fronczala (2007) kuponiki.com

 
 

dziewczęta 16-19 lat

   

chłopcy 16-19 lat

1.

Katarzyna Pęcina (2000) ZS nr 3 Pabianice

 

1.

Dawid Kalisiak (2000) Azymut Pabianice

2.

Julia Kruk (2000)

 

2.

Konrad Płóciennik (2000) Azymut Pabianice

3.

Patrycja Pietrasiak (2001) ZS nr 3 Pabianice

 

3.

Maciej Andrzejczak (2002) Azymut Pabianice

4.

Martyna Parteka (1999)

 

4.

Michał Gajda (2000) ZS nr 3 Pabianice

5.

Kaja Kalisz (2002) Azymut Pabianice

 

5.

Dominik Kacprzyk (2001) ZS nr 2 Pabianice

6.

Inez Forysiak (2000) ZS nr 3 Pabianice

 

6.

Maciej Wolski (1999) ZS nr 1 Pabianice

7.

Julia Feterlich (2001) ZS nr 3 Pabianice

 

7.

Piotr Woźniak (1999) ZS nr 1 Pabianice

8.

Klaudia Pasternak (2000) ZS nr 3 Pabianice

 

8.

Dominik Ditrich (1999) ZS nr 1 Pabianice

9.

Joanna Makiewicz (2000) ZS nr 3 Pabianice

 

9.

Kacper Szwed (1999) ZS nr 3 Pabianice

     

10.

Aleksander Zajączkowski (1999) ZS nr 1 P-ce

     

11.

Michał Błaszczyk (1999) ZS nr 3 Pabianice

     

12.

Adrian Szamol (1999) ZS nr 3 Pabianice

     

13.

Dawid Chmurski (1999) ZS nr 3 Pabianice

     

14.

Paweł Namyślak (2001) ZS nr 1 Pabianice

     

15.

Michał Wiśniewski (2001) ZS nr 3 Pabianice

     

16.

Tomasz Chłosta (1999) ZS nr 1 Pabianice

     

17.

Aleksander Wieczorek (2001) ZS nr 3 Pabianice

     

18.

Piotr Namyślak (2001) ZS nr 1 Pabianice

     

19.

Oskar Kwiatkowski (1999) ZS nr 3 Pabianice

     

20.

Igor Warzycha (2000) ZS nr 3 Pabianice

 
Kategoria open:
 

K-20: 20-29 lat (kobiety)

   

M-20: 20-29 lat (mężczyźni)

1.

Beata Światłowska

 

1.

Daniel Michalski Azymut Pabianice

2.

Magdalena Jaśkiewicz Azymut Pabianice

 

2.

Mariusz Pabich Azymut Pabianice

3.

Paulina Dubińska

 

3.

Adam Gąsiorowski Azymut Pabianice

4.

Agata Koszacka

 

4.

Konrad Grzyb Rysio Team

     

5.

Maciej Ślusarz

     

6.

Dawid Jurga

     

7.

Przemysław Raźny ZS nr 3 Pabianice

     

8.

Dawid Zglinicki ZS nr 3 Pabianice

     

9.

Mateusz Ciekański Azymut Pabianice

     

10.

Adrian Owczarek Azymut Pabianice

     

11.

Krzysztof Juszko PGE RUN Obrót S. A.

 
 

K-30: 30-39 lat

   

M-30: 30-39 lat

1.

Kamila Rydzyńska Fundacja S.P.A.P.

 

1.

Wojciech Sowała

2.

Maria Pabich Azymut Pabianice

 

2.

Wojciech Piekarniak

3.

Kamila Myszka-Marcinkowska

 

3.

Tomasz Włodarczyk

4.

Dorota Krysiak Raj Sport Active

 

4.

Paweł Kasznicki SP Wola Zaradzyńska

5.

Kamila Fronczala kuponiki.com

 

5.

Bartosz Krzemionka

6.

Małgorzata Rosińska Park Run Pabianice

 

6.

Tomasz Pabich Azymut Pabianice

7.

Magdalena Błoch

 

7.

Przemysław Krysiak Raj Sport Active

8.

Katarzyna Giedrojć ZS nr 3 Pabianice

 

8.

Adam Majos

9.

Agnieszka Jędrys SP Bychlew

 

9.

Michał Łubis Azymut Pabianice

     

10.

Marcin Krawczyk Adamed

     

11.

Michał Pawlak Korona Pabianice

     

12.

Michał Rosiński Park Run Pabianice

     

13.

Maciej Poros

     

14.

Jarosław Gawlik Leśne Ciekusy

     

15.

Marcin Fronczala kuponiki.com

     

16.

Mariusz Szylberg

     

17.

Marcin Raczyński

 
 

K-40: 40-49 lat

   

M-40: 40-49 lat

1.

Katarzyna Konc

 

1.

Andrzej Pietrzak Aflofarm Active Team

2.

Izabela Sysio

 

2.

Adam Lesień Mbank

3.

Katarzyna Dumka Heros Team

 

3.

Maciej Zielak

4.

Dagmara Koziróg Korona Pabianice

 

4.

Piotr Krempiński Azymut Pabianice

5.

Irena Łuczak Fundacja S.P.A.P.

 

5.

Paweł Sztranek Azymut Pabianice

6.

Halina Grochowalska

 

6.

Grzegorz Kopacz O co biega Pabianice

7.

Katarzyna Kolasińska

 

7.

Krzysztof Płóciennik Azymut Pabianice

     

8.

Grzegorz Jagusiak

     

9.

Tomasz Łuczak Fundacja S.P.A.P.

     

10.

Andrzej Kokot Heros Team Pabianice

     

11.

Zbigniew Ciekański

     

12.

Michał Marcinkowski

 
 

K-50: 50 lat i więcej

   

M-50: 50 lat i więcej

1.

Halina Gurazda

 

1.

Dariusz Kromkowski

2.

Małgorzata Łubis UKS Azymut

 

2.

Artur Wąsicki

     

3.

Robert Eljasz

     

4.

Tomasz Andrzejewski

     

5.

Jarosław Siess

     

6.

Kazimierz Makowski

     

7.

Marek Pawlak Korona Pabianice

     

8.

Rafał Łubis UKS Azymut

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.